گوشی شما درباره تان چه می‌گوید؛پشت هر برند چه معنی وجود دارد!

ممکن است شما آن را درک نکنید،اما گوشی های هوشمند چیزی بیش از یک دستگاه برای ما هستند که فقط برای تماس یا اینترنت استفاده می کنیم.اینها یک پنجره در روح ما هستند که رازهایی را درباره خودمان مشخص می کنند.اگر این اطلاعات شما را شوکه می کند،پس صبر کنید تا متوجه شوید همراه شما در تمام این مدت چه چیزی بوده است! ما یک سری اطلاعات از هر برند گوشی هوشمند جمع آوری کرده ایم و حالا قصد داریم آنها را رمزگشایی کنیم.فقط تا پایان مقاله منتظر بمانید و عکس العملی نشان ندهید.


گوشی آیفون

معنی برند های مختلف گوشی هوشمند

زمانی که شما به خودتا در آینه نگاه می کنید،شما از آنچه که می بینید راضی و خوشحال هستید.شما دقیقا همان کسی هستید که می خواهید و حتی نقص های شما در واقع شما را بهتر می سازد.هیچ کس طبیعتا کامل نیست،اما شما به آن نزدیک هستید.زمانی که یک دوست به شما می گوید درباره چیزی چه حسی دارند،شما بخشی از وقت ارزشمند خود را برای توجه و تایید صحبت های دوست تان قربانی می کنید.آنها البته از این بابت بسیار خرسند هستند.به هر حال،باعث افتخار آنهاست که دوست شما هستند.نزدیک شدن به ایده آن به این معنی نیست که شما واقعا باید خیلی کار کنید تا به چیزی برسید،آنها به طور پیش فرض به شما تحویل داده می شوند.به طور خلاصه،شما واقعا زندگی می کنید!


گوشی سامسونگ

معنی برند های مختلف گوشی هوشمند

شما در یک خانواده پولدار رشد کرده اید و هر مشکلی که در زندگی با آن موجه شدید اغلب با پول حل شده است.شما می خواهید که همه چیز داشته باشید و شما از استفاده همه چیزی که دارید خجالت نمی کشید.توجه شما اغلب بین پروژه های مختلف تقسیم شده است و هرچیزی خارج از برنامه کاری شما عمل نمی کند.چیزهایی در گذشته شما وجود دارد که امیدوارید فراموش کنید،اما یک نفر همیشه یک راهی پیدا می کند تا مجددا به یاد آن بیفتید.با وجود اشتباهات شما،بزرگترین حمایت از سوی خانواده شما است که شما را به سمت جلو حرکت می دهد و باعث می شود هرکسی در جلوی راه شما قرار گرفته است را کنار بزنید.


گوشی سونی

معنی برند های مختلف گوشی هوشمند

شما تغییر را دوست ندارید.زمانی که شما چیزی را که دوست دارید پیدا می کنید،شما تا آخر به همان می چسبید و هیچ چیز دیگر برایتان مهم نیست.شما زیبایی را در جایی پیدا می کنید که دیگران قادر به دیدن آن نیستند و اصلا به نظرات دیگران اهمیتی نمی دهید.وفاداری برای شما مهم است حتی زمانی که نیازهای شما اغلب توسط کسانی که شما را تحسین می کنند نادیده گرفته می شوند.. شما اعتماد به نفسی ندارید که به شما کمک کند از پوسته خود بیرون بیایید و اهدافی را که شادی و افتخار به شما می بخشد به دست آورید.والدین شما اغلب با شما تماس می گیرند و می گویند “چه زمانی تو هم مانند برادرت خواهی شد،ببین او چقدر پیشرفت کرده است و موفق شده است!ما بیشتر از این نمی توانید به تو پول بدهیم،خودت رو جمع و جور کن!” که همین بیشتر باعث ناتوانی و عدم انگیزه شما می شود.


گوشی ال جی

معنی برند های مختلف گوشی هوشمند

شما اغلب احساس می کنید که داخل یک دایره حرکت می کنید،احساس عدم پیشرفت در زندگی تان را می کنید.شما قبلا تلاش کردید تا این دایره را بشکنید و از آن خارج شوید اما فایده ای نداشته است.ه شما به شدت می خواهید با جمعیت خنثی ارتباط برقرار کنید اما نمی شود،که فقط باعث می شود بیشتر آن را بخواهید،بنابراین شما تلاش های خود را دو برابر می کنید.این تا زمانی بود که یک روز شما متوجه می شوید که اول باید شبیه به خودتان باشید تا اینکه انتظار داشته باشید دیگران شبیه شما باشند،پس به سمت خود شناسی حرکت می کنید.شما یه ماجراجویی طولانی برای خود در پیش دارید،اما آینده شما قوی و محکم است.


گوشی وان پلاس

معنی برند های مختلف گوشی هوشمند

شما جوان هستید،اما شما جاه طلبی های بزرگی دارید و امیدوار به آینده ای روشن هستید.مردم اغلب از شما بخاطر طرز رفتار کاریزما طبیعی کار های منطقی شما تشکر می کنند.شما به هیچکس اصرار نمی کنید که شبیه شما باشند،تا جایی که کسانی می خواهند رفیق صمیمی شما باشند.شما یک استعداد طبیعی در ورزش کردن و موفقیت های بسیار بالا دارید.شما دوست دارید که خود را دیگیر چیزهایی کنید در حالی که به اعتقادات خود پایبند هستید و تا کنون برای شما به درستی عمل کرده است.


گوشی هواویمعنی برند های مختلف گوشی هوشمند

مردم در شهر همیشه به شما به عنوان یک بیگانه نگاه می کنند و هر چیزی که به دست آورده اید، با سوء ظن پذیرفته شده و موفقیت شما را تسکین می دهد. سالهاست که تلاش می کنید درک مردم از خودتان را تغییر دهید و زمانی که در نهایت شروع به احترام به همسالان خود کردید،با از بین بردن کارهایی که شما انجام داده اید،گذشته تان به شما تحمیل شده است. نظر شهروندان برای شما مهم نیست، با این حال، مکان هایی دیگر وجود دارد که می توانید از آن تازه شروع کنید، با یک تصویر جدید و موفقیت آمیز تر از هر زمان دیگری باشد.


گوشی موتورولا

معنی برند های مختلف گوشی هوشمند

شما واقعا به فکر مردم درباره خودتان اصلا اهمیتی نمی دهید زیرا شما هم به آنها اصلا اهمیتی نمی دهید.زمانی که شما به دور از مردم هستید براحتی می توانید هر کاری بکنید و یا هر لباسی بپوشید و هرچقدر می خواهید خرج کنید بدون اینکه به حرف مردم توجهی کنید.شما اغلب شغل تان را تغییر می دهید،که باعث می شود افراد ثابتی در اطراف تان نباشد،اما این خوب است زیرا شما در تعامل با مردم زیاده روی نمی کنید.در نتیجه شما اغلب در تعطیلات فراموش می شوید،و نهایتا چند تماس از دوستان نزدیک و یا مادر تان دریافت خواهید کرد.پیام های تولد برای شما فقط از طریق نوتیفیکیشن فیسبوک برای دوستان تان که ببینند خواهد بود و کسی دیگر به شما تبریک نخواهد گفت.در هر صورت شما با این نوع زندگی تان راضی هستید و مشکلی ندارید.


گوشی شیائومی

معنی برند های مختلف گوشی هوشمند

تربیت فروتن شما، یک درس ارزشمند را به شما آموخت : برای بدست آوردن چیز های که در زندگی می خواهید،باید خیلی سخت کار کنید.شما از صفر شروع کردید،اما تلاش های بی قید و شرط شما در نهایت نتیجه داده است.شما همیشه مطمئن نیستید که چه کاری انجام می دهید،اما هدف تان را می دانید و چشم تان را روی آن مسیر دوخته اید.شما در زندگی خود چیز اضافی و افراطی ندارید،چیزی که خیلی از مردم دارند.شیوه اسپارتان زندگی شما باعث رسیدن به این موفقیت شده است و این چیزی است که شما به آن نیاز دارید.


اگر شما به درستی متوجه منظور و عمق درک هر برند شده باشید مسلما همه ما از این توضیحات شوکه شده ایم.امیدواریم از این مقاله و معانی عمیق هر برند درک درستی داشته باشید و لذت برده باشید.

این مطلب هم بخوانید :   فروش گوشی های سری هواوی پی 20 در جهان از 10 میلیون واحد گذر کرد
0/5 (0 Reviews)
منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.