گلکسی S10 پلاس سامسونگ با وجود باتری بزرگ باریک‌ترین پرچمدار امسال است

در طول پیشرفت گوشی های هوشمند،تولید کنندگانی مثل سامسونگ و اپل اغلب باریکی پرچمداران خود را در اولویت قرار می دادند.از سال ۲۰۱۵ گرچه دستگاه های باریک رشد کمی در مقایسه با سایر مشخصات داشتند اما سری های گلکسی S10 سامسونگ می توانند مجددا با طراحی های باریک ارائه شوند.

طبق اطلاعاتی که از اکانت Steve Hemmerstoffer در توییتر آمده است،گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس باریک ترین پرچمدار سامسونگ در امسال خواهد بود.به طور خاص این دستگاه با ضخامت ۷٫۷۹ میلی متر می باشد که باریک ترین دستگاه از سال ۲۰۱۶ به حساب می آید.

برای بررسی بیشتر این مسئله،سامسونگ محصولاتی که از گلکسی اس ۱۰ پلاس باریک تر بودند را با هم مقایسه کرده است.این محصولات شامل گلکسی اس ۶ (۶٫۸ میلی متر)،گلکسی اس ۶ ادج (۶٫۹ میلی متر)،مدل معمولی اس ۶ ادج (۷ میلی متر)،گلکسی نوت ۵ (۷٫۶ میلی متر) و گلکسی اس ۷ ادج (۷٫۷ میلی متر) هستند.

این مطلب هم بخوانید :   Olixar و فاش کردن طراحی گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 10 سامسونگ

آخرین پرچمدار سامسونگ با وجود باتری بسیار بزرگ ۴۰۰۰ میلی آمپر عرضه می شود که دارای دو دوربین در پشت گوشی می باشد.هیچکدام از این مشخصات در دستگاه های ذکر شده بالا وجود ندارد.در حقیقت،تمام مدل های بالا شامل فقط یک دوربین در پشت و همچنین باتری بسیار کوچکتر می باشند.

زمانی که گوشی های گلکسی S10 و گلکسی S10 E می آیند به ترتیب دارای ضخامت های ۷٫۸۵ میلی متر و ۷٫۹۴ میلی متر خواهند بود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.