گلکسی S10 پلاس طبق شایعات باتری بزرگتر از انتظار دارد

همانطور که ما به مراسم رونمایی پرچمدار جدید سامسونگ در ۲۰ فوریه نزدیک تر می شویم،اطلاعات بیشتری از سامسونگ گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس افشا می شود.درست همین امروز،تصاویری از گلکسی S10 پلاس به مسئله پشتیبانی ذخیره بلاک چین و یک کیف پول رمز ارزی اشاره می کند.حالا اکانت توییتر Ice Universe اطلاعات جدیدی منتشر کرده که که نشان از ظرفیت بزرگتر باتری و ضخامت گوشی گلکسی +S10 دارد.

طبق این اطلاعات لو رفته،می توانیم انتظار داشته باشیم که باتری دستگاه ۴۱۰۰ میلی آمپر در ساعت است.در اطلاعات افشا شده قبلی اطلاعات در مورد باتری با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپر در ساعت بوده است.اگر واقعا این اطلاعات در مورد گلکسی اس ۱۰ پلاس درست باشد،ظرفیت آن ۱۷% بزرگتر از باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری گلکسی S9 پلاس است.

Ice Universe همچنین اشاره می کند که طبق این اطلاعات،گلکسی S10 پلاس با دارای ضخامت ۷٫۸ میلی متر خواهد بود.اگر این اطلاعات درست باشد،این ضخامت نسبت به ضخامت ۸٫۵ میلی متری گلکسی اس ۹ پلاس تقریبا ۸٫۲% کمتر است.

این مطلب هم بخوانید :   تصاویر لو رفته از سه مدل گلکسی S10 سامسونگ

گلکسی S10 ،گلکسی S10 پلاس و گوشی منعطف گلکسی F انتظار می رود در طی رویداد ۲۰ فوریه رونمایی شوند.ما مطمئن هستیم که اطلاعات افشا شده بیشتری را در آینده نزدیک خواهیم دید پس صبر کنید و منتظر اخبار جدید باشید.

گلکسی S10 پلاس

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.