کتاب LEGO Fold رقیب جدی برای گوشی های منعطف است!

گوشی های هوشمند منعطف در چند هفته اخیر در رویداد کنگره جهانی موبایل MWC 2019 رونمایی شدند که سامسونگ سردمدار این قضیه با معرفی گلکسی Fold در تاریخ ۲۰ فوریه بود.LEGO نیز به طرز شگفت انگیزی تصمیم گرفته است که LEGO Fold را که در واقع یک گوشی منعطف نیست بلکه بیشتر شبیه به یک کتاب یا به اصطلاح Pop-Up Book می باشد را معرفی کند.

LEGO با ارسال توییت و تبلیغات درباره Pop-Up Book و تشبیه آن به گوشی منعطف گلکسی Fold قصد دارد وارد بازاریابی این محصول بشود و به شما یادآوری کند که این دستگاه مانند گلکسی فولد عمل می کند.

این کمپانی حتی تعدادی از مدل ها را نیز ارسال می کند تا با مقایسه با گوشی هوشمند منعطف سامسونگ هماهنگ شود. نمایشگر این محصول در حالت بسته شده ۵ اینچ است و در حالت باز شده ۱۱ اینچ می باشد. نمایشگر جلویی گلکسی Fold کمی بزرگتر از ۴ اینچ است، در حالی که حالت باز شده این گوشی منعطف ۷٫۳ اینچ است.

این کتاب همچنین یک مزیت بسیار بزرگ نسبت به گوشی های منعطف یا سایر گوشی های دیگر دارد و آن عدم خالی شدن باتری دستگاه است،بنابراین شما می توانید دائما با این دستگاه بازی کنید.قیمت لگو فولد یا LEGO Fold 69.99 دلار است درحالی که گلکسی Fold سامسونگ ۱۹۸۰ دلار قیمت دارد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.