انتشار تصاویر کانسپت خودرو تمام الکتریکی فولکس واگن

اشاره فولکس واگن به رونمایی از کانسپت تخیلی

شرکت فولکس واگن در نظر دارد برای نمایشگاه ژنو از محصول کانسپتی رونمایی کند. باتوجه به تصاویر تیزری منتشر شده به نظر می‌رسد شرکت آلمانی با الگوبرداری از اتومبیل های کلاسیک dune buggies آمریکایی چنین محصولی را تحت توسعه دارد. گفتنیست که مدل موردبحث یک اتومبیل الکتریکی محسوب می شود و احتمال از پلتفرم اصلاح شده فولکس بیتل بهره می برد.

البته فولکس در نظر دارد این خودرو الکتریکی را براساس پلتفرم MEB که به نوعی پلتفرم محصولات الکتریکی فولکس واگن است، توسعه دهد. MEB  مخفف Modulare E-Antriebs-Baukasten است و به عنوان یک پلتفرم ماژولار الکتریکی برای محصولات فولکس در نظر گرفته خواهد شد.  این کمپانی در نظر دارد با پلتفرم جدید بیش از ۱۰ میلیون اتومبیل طی سال های آینده به فروش برساند. کانسپت مذکور نیز یک مدلی برگرفته از خودروهای کلاسیک dune buggies آمریکایی محسوب می شود که باید انتظارات طراحی جذابی برای آن داشت. دقیقا مشخص نیست مدل مورد بحث از چه ویژگی هایی بهره می برد و داشتن انتظارات کمترین چیزی است که باید نسبت به این مدل داشت.

این مطلب هم بخوانید :   رونمایی از وانت پیکاپ فولکس واگن تاروک

خودرو مفهومی فولکس واگن

این مدل کانسپت دارای سقف یا درب ثابتی نیست و بیشتر برای آفرود طراحی می شود. زیرا ساختاری برای کاربری شهری نخواهد داشت و برای آن نیز تعریف نمی شود. Klaus Bischoff مدیر بخش طراحی فولکس واگن پیشتر در مصاحبه ای اظهار داشت که هدف کمپانی انتقال هیجان به سرنشینان قرار گرفته روی این اتومبیل چهارچرخ است.

آلمانی ها با هدف ارائه یک مدل کانسپتی برگرفته از اتومبیل های dune buggies امریکایی چنین مدلی را طراحی کردند و باید شاهد رونمایی این خودرو در جریان نمایشگاه ژنو ۲۰۱۹ باشیم. فولکس واگن تاریخ دقیق رونمایی این محصول را ۷ مارس ۲۰۱۹ در نمایشگاه ژنو سوئیس اعلام کرده است. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر به شبکه های اجتماعی این کمپانی مطرح تولیدکننده مراجعه کنید.

0/5 (0 Reviews)
منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.