احتمال حضور گوشی پیکسل ۴ در بنچمارک با اسنپدراگون ۸۵۵ و ۶ گیگ رم

به همراه سیستم عامل اندروید Q

در وبسایت گیگ بنچ اخیرا اطلاعاتی از یک گوشی ثبت شده است که احتمال دارد پرچمدار بعدی گوگل یعنی پیکسل ۴ باشد و چندین مشخصات از این گوشی مرموز مشخص شده است.

درست مانند اکثر پرچمداران اندروید امسال،از اصلی ترین مشخصات این گوشی در بنچمارک وجود اسنپدراگون ۸۵۵ به همراه ۶ گیگ رم می باشد که یک ارتقا از رم ۴ گیگی گوشی های پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال است.هیچ تعجبی ندارد که سیستم عامل اجرا شده بر روی این گوشی اندروید Q است.

اندروید Q هنوز در مرحله تست می باشد و تا زمان کنفرانس توسعه دهندگان Google I/O که بی هفتم تا نهم ماه می برگزار می شود،منتشر نخواهد شد.گفته می شود که این سیستم عامل دارای ویژگی سیستم تشخیص چهره برای ورود به گوشی و خرید می باشد.

پیکسل های جدید در راه هستند

در بنچمارک،گوشی پیکسل ۴ دارای امتیاز ۳۲۹۶ در بخش تک هسته ای (که بسیار هم خوب است) و ۹۲۳۵ برای چند هسته ای (کمی ناامید کننده) می باشد.گوشی های پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال انتظار میرود تا ماه اکتبر رونمایی شوند.

این مطلب هم بخوانید :   گوگل فناوری Face ID را برای اندروید Q توسعه می‌دهد

این بدان معنی است که در آزمایشگاه های گوگل هم در بخش سخت افزار و هم در بخش نرم افزار تمام تلاش خود را می کنند تا گوشی های پیکسل ۴ را به بهترین نحو ممکن تولید کنند.می توانید انتظار داشته باشید که امتیاز آنها قبل از معرفی کمی بالاتر بروند.در عین حال،شایعه شده است که گوگل از گوشی پیکسل ۳ لایت قبل از گوشی های جدید خود رونمایی خواهد کرد.

همانطور که سایت ۹to5Google اشاره می کند،کد “Coral” برای این دستگاه ممکن است به جای پیکسل ۴ بر روی یک دستگاه Chrome OS قرار بگیرد،اما مشخصاتی که در بالا اشاره کردیم حتما برای پرچمدار بعدی گوگل قرار می گیرد.ما هیچ شکی نداریم که در ماه های آینده اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی ها منتشر خواهد شد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.