تلویزیون های ال جی ،سونی و Vizio از AirPlay 2 پشتیبانی می‌کنند

کمپانی های ال جی و سونی و Vizio به همراه سامسونگ که اولین برند برای پشتیبانی از AirPlay 2 و HomeKit روی تلویزیون های خود بود،پیوستند.

ال جی قابلیت پشتیبانی از ایرپلی ۲ را برای تلویزیون های ۲۰۱۹ خود که در رویداد CES 2019 معرفی کرد،اضافه می کند.این شامل ال جی OLED،سری های ال جی NanoCell SM9X و سری های ال جی UHD UM7X هستند که تمام این موارد امسال انجام می شوند.

سونی نیز اعلام کرد که ویژگی ایرپلی ۲ یا AirPlay 2 در سری تلویزیون های نسخه اندروید خود راه اندازی خواهد شد.این شامل سری های Z9G،سری های A9G و سری های X850G می باشد که امسال اتفاق می افتد.

Vizio نیز تمام مدل های خود را با ویژگی AirPlay 2 عرضه خواهد کرد که از جمله آنها سری های P Quantum از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ می باشند.در عین حال،سری های P،سری های M،سری های E و سری های D از مدل های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ از این قابلیت پشتیبانی خواهند کرد.

این مطلب هم بخوانید :   تلویزیون های سامسونگ 2019 از دستیار هوشمند گوگل به همراه بیکسبی پشتیبانی می‌کنند

پشتیبانی از ایرپلی ۲ یا AirPlay 2 این امکان را برای کاربران IOS و macOS فراهم می کند تا ویدیو،موزیک و تصاویر دستگاه خود را بر روی تلویزیون نمایش دهند.پشتیبانی از HomeKit نیز ظاهر تلویزیون تبدیل را صفحه اپلیکیشن شما می کند و می توانید به کمک دستیار صوتی سیری (siri) تلویزیون را کنترل کنید.

سامسونگ اولین تولیدکننده تلویزیون بود که در اوایل رویداد CES،دستگاه های خود را به ویژگی AirPlay 2 و HomeKit مجهز کرده است.به هرحال،سامسونگ هنوز اولی سازنده تلویزیون است که قابلیت استفاده اپلیکیشن های برنامه ها و فیلم های آیتونز را در تلویزیون های خود فراهم کرده است.

اپل اخیرا لیست تمام سازنده ها و مدل های دارایپشتیبانی از AirPlay 2 را منتشر کرده بود و وعده داده که به زودی تعداد بیشتری در راه خواهند بود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.