موتور قدرتمند Aston Martin پروژه Supercar 003 معرفی شد

Aston Martin،موتور قدرتمند بعدی Supercar همراه با تیزر و نام کارشناسی آن رسما معرفی شد. “پروژه ۰۰۳” از تیزر تصویری، همراه یک بدنه زیبا و وجود منحنی های زیاد باید گیج کننده باشد . همچنین ما از طریق روزنه های موتور فقط اگزوز را می توانیم مشاهده نماییم.

Aston می گوید که بعضی از تکنولوژی های Supercar را از Valkyrie قرض گرفته است. احتمال دارد برای  ساخت و ساز سبک این ماشین آیرو دینامیک و تعلیق نامزد های فعال در آن باشند. اما هنوز، پروژه ۰۰۳ بسیار متفاوت خواهد بود. شایان به ذکر است که بگویم این یک V12 به طور طبیعی بی نظیر همراه با رانندگی بی نظیر است. همچنین در عوض این ماشین ترکیبی با موتور توربو شارژ گازی است. Aston Martin نگفته است که دارای چند سیلندر است، اما به نظر می رسد که مطمئن(ایمن) است و حداقل ۸ تا را دارد.

سپس باید گفت که این امر واقعی تر بنظر برسد که این ماشین برای استفاده در جاده عملی تر است. استون اشاره می کند که درواقع یک فضای محفوظ برای سرنشینانش است. داستان از چه قرار است!؟ انتظار داریم که این خودرو خارقلعاده در بخش های سوار کاری و… سر و صدایش کمی بیشتر متمدن تر باشد.

این مطلب هم بخوانید :   بررسی خودرو استون مارتین Vantage 2019

Aston Martin می گوید که اولین نمونه از ۵۰۰نمونه، در اواخر سال ۲۰۲۱ به دست صاحبانشان می رسد. در حالی که از روی اطمینان بیان نشده است، اما انتظار داریم خودرویی که در نمایشگاه ژنو موتور نمایش داده شده است را ببینیم. در این میان یعنی مدت زمانی که خودرو به نمایش گذاشته شده و تا زمانی که به دست مشتریان برسد احتمالا یک نام واقعی دریافت خواهد کرد، همانگونه که والکیری زندگی خود را با عنوان ۰۰۱ شروع کرد و Valkyrie AMR Pro پروژه ۰۰۲ بود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع autoblog

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.