ویدیوی معرفی تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ به طور اشتباهی در توییتر منتشر شد

ویدیویی از اکانت توییتر مکزیکی تویوتا از نسخه نهایی این خودرو رونمایی کرد

به لطف اکانت توییتر مکزیکی تویوتا نسخه نهایی تویوتا سوپرا دیده شد.برای مدت کوتاهی،این ویدیو در این حساب کاربری توییتر پخش شد و خودرو را به طور کامل به ما نشان داد.حالا یک نسخه با کیفیت از این ویدیو در اکانت دیگری از توییتر مجددا منتشر شده است.

ما می توانستیم با توجه به تصاویر لو رفته و جاسوسی از این محصول در مورد این خودرو قضاوت کنیم اما هیچکدام از آنها نشان ندادند که ظاهر و طراحی دقیق این خودرو چگونه خواهد بود.در طراحی در خودرو به نظر می رسد از یک ورودی هوا به سمت عقب استفاده شده است.منحنی های عقب خودرو کمی مثبت به نظر می رسد و البته در مقایسه با سایر رقبا کمی عصبی کننده است.

این خودرو از طراحی اسپرت شیک و زیبا برخوردار است و وجود منحنی های ظریف و حرفه ای در بدنه این خودرو باعث جذابیت چندین برابر این محصول جدید تویوتا شده است.چراغ های چشیده در عقب و جلو خودرو بسیار به چشم می خورد و استفاده از رینگ های اسپرت برای لاستیک ها و همچنین رنگ بسیار جذاب خودرو از ویژگی های برتر این محصول است.

این مطلب هم بخوانید :   اعلام قیمت نسل جدید تویوتا RAV4

تصاویری که در زیر قرار گرفته اند از همین ویدیو عکس برداری شده است و مشخص است که کیفیت کافی را ندارند و به زودی باید صبر کرد تا اکانت های رسمی تویوتا تصاویر با کیفیت و رسمی این خودرو جذاب را منتشر کنند.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع autoblog

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.