نینتندو سوییچ جدید در راه است

شرکت نینتندو پیشتر اعلام کرد که تاکنون بیش از ۳۲ میلیون دستگاه کنسول هیبریدی سوییچ به فروش رسیده است. کنسولی که نخستین بار مارس ۲۰۱۷ راهی بازار شد و در همان سال نینتندو پیش بینی فروش ۲۰ میلیونی برای سال نخست را کرد.

خوشبختانه ژاپنی ها پیش بینی درستی داشتند و به هدف خود رسیدند. در این بین پیشتر اعلام کردند مجموع فروش کنسول طی دو سال گذشته به ۳۲ میلیون دستگاه رسید.

حال وب سایت نیکی ژاپن گزارشی منتشر کرده که نشان می دهد کمپانی ژاپنی در نظر دارد سال ۲۰۱۹ نسخه ارزان و کوچک تری از سوییچ را معرفی و عرضه کند.

گفته شده در مشخصات مشابه نسخه اصلیست اما دارای ابعاد کوچکتری بوده و احتمالا جوی کان نیز نخواهد داشت. هدف نینتندو از عرضه مدل کوچکتر سوییچ محصولی قابل حمل تر است تا افراد بتوانند بهتر به حمل آن پرداخته و در سفر این دستگاه بازی را به همراه داشته باشند. در این بین گفته شده در E3 2019 اخبار بیشتری در دسترس قرار می گیرد و نباید به شایعات گاه و بی گاه توجه داشت.

این مطلب هم بخوانید :   پنتنت جدید سونی برای رقابت با نینتندو سویچ

کنسول سوییچ از پردازندهٔ شخصی‌سازی شده انویدیا تگرا اکس۱ برای پردازش بازی‌ها استفاده می‌کند. وزن کنسول بدون جویکان‌ها ۲۹۷ گرم و پس از اتصال جویکان‌ها ۳۹۸ گرم می‌باشد. حافظهٔ داخلی نینتندو سوییچ ۳۲ گیگابایت است که در کنار این امکان پشتیبانی از مایکرو اس‌دی تا ظرفیت ۲ ترابایت را نیز داراست. میزان شارژ دهی کنسول نیز بین ۳ تا ۶ ساعت قابل تغییر است. سوئیچ اولین کنسول نینتندو است که یک ترافلاپ قدرت پردازشی دارد و قدرتمندترین کنسول نینتندو است.

پس از عرضه رسمی این کنسول نسل جدید نینتندو، شرکت‌های مختلفی همچون اکتیویژن، الکترونیک آرتس، سگا، اسکوئر انیکس، تیک-تو اینتراکتیو و یوبی‌سافت عناوین شخص ثالث در حال توسعه خود را برای سوییچ تأیید کردند. از میان بازی‌های تأیید شده تا صاحبان این کنسول بازی بتوانند تجربه خوبی در کنار آن داشته باشند و برای کسب جزئیات بیشتر نیز باید منتظر ماند.

0/5 (0 Reviews)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.