نسخه بتا بازی PUBG Lite برای PC امروز اجرا شد

در حال حاضر فقط در تایلند در دسترس است

PlayUnknown’s Battlegrounds بازی PUBG که در یکسال اخیر به یکی از محبوب ترین بازی های مبارزه ای و اکشن تبدیل شده است و در اکثر پلتفرم های مختلف و کنسول ها در دسترس می باشد و می توانید از طریق گوشی موبایل یا کنسول خود این بازی را انجام دهید.یک نسخه جدید از این بازی امروز در دسترس قرار گرفته است.بازی PUBG Lite حالا برای PC یا همان کامپیوتر های شخصی البته با مشخصات فنی پایین عرضه شده است که البته نسخه بتا این بازی می باشد.

گرچه فقط یک هشدار وجود دارد.این نسخه بتا مخصوص PC در PlayUnknown’s Battlegrounds در حال حاضر فقط در کشور تایلند در دسترس است.اگر جای دیگر هستید فعلا خیلی خوش شانس نخواهید بود.

این نسخه بازی خیلی وقت نیست که معرفی شده است و حالا نسخه بتای آن در دسترس قرار گرفته است.این بازی فعلا فقط در تایلند در دسترس می باشد اما PUBG Lite برای PC حتما به مکان های بیشتری گسترش خواهد یافت.هنوز هیچ اشاره ای به مکان های دیگر نشده است گرچه احتمال بسیار زیاد بازار آسیا مورد توجه می باشد.

این مطلب هم بخوانید :   فورتنایت به عنوان بازی رایگان 2.4 میلیار دلار در سال 2018 درآمد کسب کرد

PUBG Lite شامل نقشه های محبوب Miramar و Erangel علاوه بر حالت آموزشی و تمرینی است.این نسخه ۱۰۰ پلیر را به مانند نسخه کامل جواب می دهد و حتی می توانید با کمترین مشخصات کامپیوتر شخصی خو که شامل سی پی یو سه هسته ۲٫۵GHz و ۴ گیگ رم و گرافیک Intel HD 4000 و فقط ۴ گیگ حافظه می باشد.

شما می توانید نسخه PUBG Lite را از سایت رسمی به صورت رایگان دانلود کنید اما اگر در تایلند نباشید کاری نمی توانید انجام دهید.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.