شرکت Harley-Davidson اولین موتور تمام الکتریکی خود را معرفی کرد

شرکت Harley-Davidson برای اولین بار یک موتور الکتریکی را می سازد و آیا باید منتظر ماند دید که این مدل می تواند وارد رقابت بین مدل های دیگر این دسته محصولات شود و شرکت هارلی می تواند که سواران را به طرف محصول خود جلب کند باید منتظر ماند و دید. شرکت هارلی نخستین موتور سیکلت الکتریکی خود یعنی LiveWire را معرفی کرده است و قرار است تا آخر این سال جاری آنرا به صورت رسمی و عمومی عرضه کند و به گفته خود شرکت این محصول در همه بازار ها حضور خواهد داشت و در کشور های مختلف به فروش خواهد رسید.

شرکت هارلی در نمایشگاه CES 2019 نیز به صورت رسمی اعلام کرده که قیمت گذاری اولیه این محصول انجام شده و برای عرضه های اولیه این محصولات در حال برنامه ریزی است، این محصول با قیمت ۲۹٫۷۹۹ دلار شروع می شود و فعلا پیش فروش های اولیه در ایالات متحده خواهد بود و برای خرید این محصول باید از قبل سفارش محصول را اعلام کنید تا برای شما این محصول را آماده کنند. انتظار می رود که این محصول جالب و با کیفیت افزایش فروش چشمگیری را داشته باشد و همچنین در ادامه این مطالب قرار است برای عرضه های بیرون از ایالات متحده زمان خاصی را شرکت هارلی در نظر بگیرد.

 معرفی موتور الکتریکی شرکت هارلی دوید سون

این محصول با تکنولوژی و فناوری جدید و بروز شده ای طراحی و ساخته شده است و می تواند با استفاده از ۱۰۰درصد نیروی گشتاور خود به بهبود قدرت و سرعت این موتور سیکلت بی افزاید. با این کار باعث می شود که این موتور سیکلت ۰ تا ۶۰ را در کمتر ۳٫۵ ثانیه را پشت سر بگذارد که از قدرت و شتاب این موتور خبر می دهد. و برای بیرون از شهر و در جاده ها حدود ۱۱۰ مایل بر ساعت سرعت این محصول تخمین زده می شود. از آنجا که این موتور الکنریکی است دیگر نیازی به کلاچ و یا چرخ دنده ای در ماشین نیست.

این مطلب هم بخوانید :   دوکاتی ساخت موتور سیکلت برقی را تایید کرد

این کار نیز باعث می شود که موتور سواران بدون هیچ مشکلی و به آسانی رانندگی خود را انجام دهند، همچنین شرکت هارلی می گوید LiveWire صدایی از آینده است که امید این را می دهد که محصولات بهتر و با کیفیت تری در راه خواهد بود، زیرا سرعت پیشرفت آن افزایش پیدا می کند و بیشتر از قبل می شود. هارلی نیز با شرکت پاناسونیک خودرو همکاری داشته است تا این موتور سیکلت را به یک تلفن همراه نیز مجهز کند. با قرار دادن یک مانیتور کوچک HD در جلوی موتور که همه اطلاعات را درمورد وضعیت موتور سیکلت از جمله اطلاع رسانی میزان درصد شارژ محصول و دیگر اعلان هایی که اطلاعات و سرویس ها را به سوارکار ارائه می دهد.

 معرفی موتور الکتریکی شرکت هارلی دوید سون

برای استفاده از این موتور سیکلت دیگر شما نیاز به تخصص و یا مهارت زیادی ندارید شما فقط اینکه بتوانید تعادل موتور را کنترل کنید کافی چون در ساخت این موتور هیچ پیچیدگی خاصی استفاده نشده است و شما فقط با ترمز و گاز سرو کار دارید. فروش های اولیه و پیش فروش ها از سایت خود هارلی انجام می گیرد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techspot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.