سونی اکسپریا XZ4 در رویداد MWC 2019 رونمایی می‌شود

گرچه شایعات زیادی در مورد پرچمداران برند های مختلف برای رونمایی در رویداد کنگره جهانی موبایل امسال منتشر شده است،به نظر می رسد که این مورد پایانی ندارد.دیروز سامسونگ اعلام کرد که از گلکسی اس ۱۰ خود در شهر سان فرانسیسکو آمریکا رونمایی خواهد کرد.شیائومی نیز همجنین تاریخ رونمایی محصولات خود را به تا به امروز تاخیر انداخته است.

امروز،تولید کننده برگ فناوری ژاپنی سونی تصمیم گرفت تا در مورد زمان ارائه محصولات خود صحبت کند.بیانیه اخیر توسط رئیس این شرکت در مورد گوشی اکسپریا XZ4 نشان می دهد که این محصول در رویداد بزرگ MWC 2019 در بارسلونا معرفی خواهد شد.

در مصاحبه ذکر شده فوق گفته شده که این کمپانی محصولات مرتبط دیگری را نیز در همین رویداد معرفی خواهد کرد که مسیری جدید در بخش موبایل این شرکت به شمار می رود.در حالی که الاعات زیادی هنوز از این گوشی بدست ما نرسیده است انتظار می رود این دستگاه در طی این رویداد منتشر شود.

این مطلب هم بخوانید :   اکسپریا XA3 با نام اکسپریا 10 و XZ4 با نام اکسپریا 10Z عرضه می‌شود

با توجه به مدل کامپکت،با توجه به نیاز فعلی کاربران شرکت توسعه محصولات کامپکت را به حداقل برساند و آن را لغو کند.گرچه هیچ اشاره ای به این موضوع در مصاحبه نشده است اما به نظر می رسد که شاید اثری از گوشی سونی اکسپریا XZ4 کامپکت در طی امسال نباشد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع gizchina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.