بعضی از گوشی‌های وان پلاس ۶T با مشکل باتری مواجه هستند

بعضی صاحبان گوشی وان پلاس ۶T در وبسایت Reddit مشکل عملکرد باتری این گوشی را گزارش کرده اند.برای مثال،یک کاربر می گوید که در طی یکی دو روز اخیر،عمر باتری گوشی وی به نصف کاهش یافته است.او تلاش کرده است تا مورد های مشکوک مثل محدودیت بک گراند بعضی اپلیکیشن های خاص،پاک کردن کش و بروزرسانی گوشی به آخرین نسخه را امتحان کرده است،و همه آنها بی فایده بوده است.

یکی دیگر از صاحبان گوشی وان پلاس ۶T گفته است که یک زمانی استفاده و روشن بودن صفحه نمایش گوشی حدود ۶-۷ ساعت بوده است اما حالا نهایتا ۴ ساعت دوام می آورد.گوشی وان پلاس ۶T دارای بزرگترین باتری با ظرفیت ۳۷۰۰ میلی آمپر در بین گوشی های این کمپانی است و این مقدار از ظرفیت ۳۳۰۰ میلی آمپری باتری وان پلاس ۶ نیز بزرگتر می باشد.تولید کننده ادعا می کند که تکنولوژی شارژ سریع وان پلاس ۶T امکان استفاده کامل از باتری در یک روز را در ظرف ۳۰ دقیقه می دهد.

این مطلب هم بخوانید :   وان پلاس 5 و وان پلاس 5T اولین بروزرسانی سیستم عامل بتا در سال 2019 دریافت می‌کنند

طبق گفته یک صاحب وان پلاس ۶T،گوشی وی نه تنها از خالی شدن باتری رنج می برد،بلکه بسیار هم داغ می شود.اما او می گوید که تمام این مشکلات بعد از یک بار ریست کارخانه گوشی رفع شده است.

اگر شما نمی خواهید که گوشی خود را ریست کارخانه ای کنید،ممکن است تصمیم بگیرید تا زمانی که وان پلاس یک بروزرسانی نرم افزاری جدید ارائه دهد با مشکل خالی شدن باتری کنار بیایید.این ممکن است زمانبر باشد.مشکل باتری وان پلاس 6T

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.