قفل هوشمند Secure Pro با ۵ روش برای باز کردن قفل در

یک شرکت سازنده قفل هوشمند سعی کرده با ساخت قفل هوشمندی که ۵ راه برای باز کردن دارد، رقیبان خود را از میدان به در کند. قفل هوشمند Secure Pro جدید شرکت Lockly از هم اکنون با قیمت ۲۹۹٫۹۹ دلار برای پیش فروش در دسترس است و باید طی دو ماه آینده عرضه شوند.

Secure Pro دارای یک صفحه کلید است که هربار که نیاز به وارد کردن کد گذرواژه خود دارید اعداد را به صورت تصادفی نمایش می دهد. هر کلید این صفحه نمایش در واقع شامل سه عدد است به طوری که حتی اگر در هنگام وارد کردن رمز فردی به شما نگاه کند نمی تواند بفهمد چه اعدادی را وارد کرده اید.

علاوه بر صفحه کلید، یک اسکنر اثر انگشت و یک راه برای بازکردن از طریق برنامه تلفن همراه Lockly و یا از طریق فرمان به دستیار صوتی وجود دارد. و اگر همه این راه ها جواب ندهند، یک قفل فیزیکی وجود دارد که می توانید آن را با کلید باز کنید.

برای اجازه دادن به ورود دیگر افراد، می توانید از کدهای تولید شده توسط اپلیکیشن Lockly استفاده کنید که شرکت ادعا می کند آفلاین هستند و از هرگونه هک بالقوه در امان هستند.

این مطلب هم بخوانید :   سامسونگ لپ تاپ گیمینگ Odyssey را معرفی کرد

تلاش های این شرکت برای بدر کردن رقیبان، در حال حاضرشامل سازگار کردن این قفل ها با الکسا آمازون و گوگل اسیستنت است که شرکت ادعا می کند این قفل در اواخر سال جاری با پلت فرم هوم کیت اپل هم کار خواهد کرد.

قفل هوشمند

در حالی که این قفل یک دستیار پیش فرض مخصوص به خود را ندارد اما سازگاری آن با دو دستیار صوتی و به زودی با سه دستیار به این معنی است که اساسا با اکثر خانه های هوشمند سازگار خواهد بود.

این شرکت در ماه سپتامبر هم یک قفل هوشمند به نام Secure Plus راه اندازی کرده بود که بسیاری از این ویژگی ها را داشت، اما Secure Pro با اضافه شدن قابلیت های بیشتری مانند دستیار صوتی نسبت به نسخه های قبلی بهبود یافته است.

۵ راه برای باز کردن قفل هوشمند، به معنی ۵ راه هم برای باز کردن درب و سرقت خانه شما است. اما Lockly ادعا می کند که روش های بکار رفته در این قفل های هوشمند، امن ترین روش های در دسترس هستند. و سارقان برای بازکردن آن ها به وقت بیشتری احتیاج دارند.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.