قاب باتری آیفون XS می‌تواند روی آیفون X هم کار کند

دیروز اپل قاب باتری مخصوص آیفون های ۲۰۱۸ خود را معرفی کرد.مدل هایی برای آیفون XS,آیفون XS Max و آیفون XR می باشند.با توجه به اینکه گوشی های آیفون XS و آیفون X از لحاظ اندازه یکسان و مشابه هستند،خیلی عجیب نیست اگر شما بتوانید از این قاب باتری برای آیفون ۱۰ نیز استفاده کنید.

به هرحال به نظر می رسد با وجود اندازه مناسب و یکسان،ممکن است با چند مشکل مواجه شوید.بعضی از کاربران گزارش کرده اند که زمانی که قاب باتری آیفون XS را روی آیفون X قرار دادند،با پیام “این لوازم جانبی روی دستگاه شما پشتیبانی نمی شود” مواجه شدند.شخصی به نام Rene Ritche نیز این کار را کرده اما او فهمیده است که درصورتی که گوشی خود را به آخرین نسخه IOS بروزرسانی کنید این مشکل برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است که این پیام همیشه برای شما ظاهر می شود اما شما می توانید از دست آن خلاص شوید و این فقط زمانی ظاهر شود که گوشی شما به خوبی در حال شارژ شدن است.همچنین اشاره شده است که با اینکه این قاب متناسب است،طرحی پایین دستگاه برای بخش های میکروفون و اسپیکرها متفاوت است و به طور درست روی بدنه آیفون X قرار نخواهد گرفت.

این مطلب هم بخوانید :   گالری عکس آیفون XS، آیفون XS مکس و آیفون XR

این می تواند از نظر کیفیت صدا و توانایی انتخاب صدای شما تاثیر بگذارد،پس اگر می خواهید از این قاب باتری روی گوشی آیفون ۱۰ خود استفاده کنید باید این موارد را نیز در نظر بگیرید.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.