فروش بازی Resident Evil 2 از ۳ میلیون گذشت

شرکت کپکام اخیرا بازی ریمیک Resident Evil 2 را برای پلتفرم های پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر کرد. این عنوان که نخستین بار در دهه ۱۹۹۰ منتشر شد، باری دیگر با بازسازی روی کنسول های نسل جدید هم قرار گرفت.

به تازگی کمپانی ژاپنی کپکام اعلام نمود که در هفته اول انتشار Resident Evil 2، این شرکت موفق به فروش ۳ میلیون نسخه از بازی شده است. در سوی دیگر کل فروش فرنچایز Resident Evil نیز به ۸۸ میلیون نسخه رسیده است.

Resident Evil 2 Remake به عنوان یکی از بازیهای موردانتظار سال ۲۰۱۹ محسوب شده که طرفداران بسیاری داشته و موفق شده به محبوبیت چشمگیری دست پیدا کند.

کپکام در نظر دارد بزودی نسخه جدید سری بازیهای ترسناک Resident Evil را هم معرفی کند که با گیم پلی بهبودیافته  و گرافیکی واقع گرایانه برای نسل نهم کنسول ها منتشر می شود.

شایان ذکر است که Resident Evil 2 ریمیک هیچ تفاوتی با نسخه اصلی نداشته اما در حقیقت کپکام سناریو جدیدی برای آن تعریف کرده که علاوه بر داستانی اضافی، گرافیک و گیم پلی بهبودیافته را نیز در برمی گیرد.

این مطلب هم بخوانید :   تماشا کنید : اجرای بازی Resident Evil 2 Remake در کیفیت 4K/60fps

جهت کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت بازی Resident Evil مراجعه کنید. شرکت ژاپنی تاکنون نسخه های بازسازی مختلفی از عناوین خود را منتشر کرد.

0/5 (0 Reviews)
منبع gamingbolt

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.