HTC اوایل سال ۲۰۱۹ گوشی هوشمند ۵G معرفی نمی‌کند

بدون شک شرکت HTC یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گوشی هوشمند شناخته می شود. برندی که هر سال نسل جدیدی از تلفن های هوشمند خود را معرفی کرده و دردسترس مشتریان قرار می دهد.

در سال های گذشته افت فروش موجب شد تا این شرکت تایوانی به جای معرفی چندین مدل تنها به تعداد محدودی بسنده کند. در حالی که بسیاری از کمپانی ها روی محصول ۵جی مشغول به کار هستند، اچ تی سی اخیرا اعلام نمود که پروژه تلفن هوشمند ۵جی را آغاز کرده و به روی آن مشغول است.

اگرچه شرکت هایی چون سامسونگ، هوآوی، ال جی و سونی روی چنین محصولی مشغول به کار هستند و حتی برخی از آنها اوایل سال به معرفی خواهند پرداخت، اما به گزارش وب سایت دیجی تایمز، قرار نیست در نیمه نخست رونمایی از گوشی هوشمند ۵G اچ تی سی صورت گیرد.

این گزارش می گوید، تایوانی ها به دلیل اشباح و عدم فراگیری فناوری نمی خواهند هر چه زودتر عرضه ای داشته باشند. از این رو برنامه رونمایی به نیمه دوم سال ۲۰۱۹ موکول شده است.

این مطلب هم بخوانید :   HTC تسلیم نمی‌شود؛عرضه چند گوشی هوشمند جدید در سال 2019

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود این شرکت چه برنامه ای برای دیوایس ۵جی دارد. احتمالا در IFA 2019 شاهد معرفی گوشی هوشمند ۵G تایوانی باشیم، اگرچه هیچ جزئیات دقیقی برای کسب اطلاعات کافی موجود نیست.

انتظار داریم بزودی اخبار بیشتری مربوط به محصول ۵G کمپانی موردبحث منتشر شود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.