آیفون های جدید اپل ممکن است مجهز به لنز تله فتو ۳x و باتری بزرگتر باشند

عمر باتری آیفون های اپل معضل خاصی نیست،اما خیلی خوب و حرفه ای هم نیستند.در حالی که اپل هر ساله تغییرات بزرگی را انجام می دهد،عمر باتری هنوز هم یکی از جنبه هایی است که شرکت کاملا به آن توجه نکرده است.به هرحال شایعات اخیر را باور کنیم،ممکن است این تغییرات امسال رخ دهد.

یک گزارش از اکانت چینی ویبو توسط iCTech جزئیاتی درباره آیفون های جدید امسال اپل منتشر کرده است.در این گزارش گفته شده که آیفون ها از باتری های ۴۰۰۰ میلی آمپری بهره مند هستند که بهبود بسیار قوی نسبت به باتری های فعلی می باشد در صورتی که آیفون XS Max دارای باتری ۳۱۷۵ میلی آمپری است.

همچنین اشاره شده است که آِفون های جدید دارای ویژگی لنز تله فتو ۳x هستند و ممکن است از شارژ وایرلس ۱۵W نیز پشتیبانی کنند.یک ادعای مشکوکی درباره ویژگی جدید افزایش نرخ رفرش صفحه نمایش از ۹۰Hz به ۱۲۰Hz شده است.در حالی که آیپد پرو دارای صفحه نمایش ۱۲۰Hz است،به نظر می رسد تقریبا خوب است که این ادعا حقیقت داشته باشد البته اگر باعث افزایش قیمت زیاد آیفون ها نشود.

این مطلب هم بخوانید :   اولین رندرهای آیفون XI 2019 نشان از سه دوربین در پشت گوشی دارد

البته با توجه به سابقه iCTech در انتشار شایعات،دارای شهرت بسیار ضعیف و بدی است و اکثر ادعا های وی تا کنون اشتباه بوده است و باید صبر کرد و ببینیم آیا این ادعاها در مورد آیفون های جدید اپل صدق می کند یا خیر.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.