گزارشات جدید سه دوربین برای آیفون ۲۰۱۹ را تایید می‌کند

انتظار می رود آیفون های امسال کاملا متفاوت تر از سال ۲۰۱۸ باشند.هفته گذشته رندرهایی از یک آیفون جدید با سه لنز دوربین در پشت دستگاه منتشر شد که نشان از طراحی احتمالی پرچمدار ۲۰۱۹ اپل می دهد.

به لطف گزارش وال استریت ژورنال به نظر می رسد این شایعات کم کم در حال افزایش است و به نوعی حقیقت دارد.طبق گزارشات،اپل برای معرفی چند ویژگی جدید دوربین نقشه دارد که شامل دوربین سه گانه برای پرچمدار جدید خود و همچنین دوربین های دوگانه برای دو مدل دیگر می باشد.

این گزارش همچنین ادعا می کند که اپل انتظار دارد سه آیفون را امسال معرفی کند جایی که یکی از آنها برای صفحه نمایش خود به جای OLED از LCD استفاده خواهد کرد.این همان چیزی است که قبلا شنیدیم که اپل گفته بود که از LCD برای یکی از مدل های جدید خود استفاده می کند تا آنجا که به آیفون های ۲۰۱۹ مربوط می شود.

این مطلب هم بخوانید :   آیفون های جدید اپل ممکن است مجهز به لنز تله فتو 3x و باتری بزرگتر باشند

همچنین به نظر می رسد که نقشه های اپل برای آیفون های ۲۰۱۹ هنوز کامل نشده است اما از آنجا که ویژگی های اصلی گوشی ها به راحتی قابل تغییر نیست،امکانات بسیار پیچیده ای وجود ندارد.به هرحال این حالتی برای مدل های ۲۰۲۰ نمی باشد جایی که هنوز بررسی های زیادی انجام خواهد شد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.