سریع‌ترین رشد برند گوشی در آمریکا شما را متعجب می‌کند

به نظر شما سریع ترین و بیشترین رشد برند گوشی در ایالات متحده اپل است؟ جواب نادرست است.سامسونگ؟ باز هم خیر.طبق Strategy Analytics، سریع ترین رشد برند گوشی در آمریکا متعلق به پیکسل گوگل (Google Pixel) می باشد.این تحقیقات و آنالیز ها می گوید که پیکسل گوگل حالا سریع ترین رشد در بین برند های گوشی هوشمند در ایالات متحده را به خود اختصاص داده است.ماندد اپل،گوگل نیز افراد پولدار آماریکایی را هدف گرفته است که می توانند دستگاه های مجهز به eSIM را خریداری کنند.

به طور مشخص،اگر شما در مسیر اندروید حرکت می کنید،سری های پیکسل برای شما مناسب خواهند بود.این بدین دلیل است که گوشی های پیکسل اولین دستگاه هایی هستند که بروزرسانی های جدید گوگل را دریافت خواهند کرد.این موضوع را یک چیز جزئی در نظر نگیرید،در حالی که اکثر کاربران اندروید از آخرین بروزرسانی گوشی خود استفاده نمی کنند،کاربران پیکسل اولین کسانی هستند که این آپدیت ها را دریافت و استفاده می کنند.

این مطلب هم بخوانید :   گوگل پیکسل 3 در مقابل آیفون XS و گلکسی نوت 9 ؛ کدام دوربین بهترین عکس پرتره را می‌گیرد؟

کاربران پیکسل همچنین صاحب جدیدترین تکنولوژی های گوگل می شوند با استفاده از ویژگی Call Screen که تماس های مشکوک را نظارت می کند، قابلیت Duplex (در حال حاضر در بازار های خاص موجود است) است که از دستیار گوگل یا گوگل اسیستنت برای ثبت قرار و رزرو شام استفاده می شود. و گوشی های پیکسل همچنان یک تنها دوربین پشت گوشی تاثیر گذار هستند.

حتی اگر پیکسل سریع ترین رشد در بین سایر برند های گوشی هوشمند در آمریکا را داشته اشد،ما نباید انتظار داشته باشیم که از تجارت آیفون های اپل پیشی بگیرد.با این حال،پیکسل ها، همانطور که قبلا اشاره کردیم، برای کسانی که اندروید را دوست دارند طراحی شده اند.گوگل سال گذشته تبلیغات زیادی منتشر کرد که نشان میداد کاربران سایر برند های گوشی هوشمند (مخصوصا آیفون) گوشی خود را با پیکسل ۳ تعویض می کنند و دیگر از آیفون نا امید شده اند.

0/5 (0 Reviews)
منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.