دیزنی احتمالا از سرویس استریم دیزنی پلاس در ماه آوریل رونمایی کند

دیزنی به زودی از سرویس استریم اختصاصی خود با نام دیزنی پلاس (+Disney) رونمایی می کند.اطلاعات زیادی درباره این سرویس دردست نیسا به جز اینکه این سرویس استریم از برند تحت مالکیت خود یعنی آمبرلا مثل فیلم های Star Wars و Marvel (فیلم های قهرمانی) نشان خواهد داد.به هرحال احتمال زیاد در ماه آوریل جزئیات بیشتری از این سرویس منتشر خواهد شد.

طبق یک گزارش که ادعا می کند Disney از سرویس استریم خود در ۱۱ آوریل در حضور سرمایه داران خود رونمایی خواهد کرد.این که آیا این اطلاعات به صورت عمومی منتشر خواهد شد یا اینکه این نمایش خصوصی خواهد بود، هنوز مشخص نیست،اما ما امیدواریم که دیزنی جزئیات بیشتری مثل قیمت و پتانسیل دسته بندی نمایش فیلم ها را به اشتراک بگذارد.

هنوز هیچ خبری مبنی بر اینکه این سرویس کی شروع به فعالیت خواهد کرد،منتشر نشده است.نقشه های دیزنی برای سرویس استریم خود بسیار بزرگ است،زیرا قرارداد این کمپانی با نتفلیکس به زودی به اتمام می رسد و از این پس دیزنی تمام فیلم های خود را روی پلتفرم استریم اختصاصی خود نمایش می دهد.

همچنین در حالی که نمی توانیم به طور قطع بگوییم،اما به نظر می رسد این کار باعث بهم خورد نقشه های نتفلیکس نیز می شود که در آینده فیلم های مارول یا قهرمانی از کدام سرویس پخش خواهد شد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.