رندرهای جدید هواوی P30 نشان از سه دوربین و ناچ بالای صفحه نمایش دارد

ما در سال ۲۰۱۹ منتظر رونمایی از هوشی های هوشمند جدید کمپانی های بزرگ هستیم و یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی به زودی مدل هواوی P30 را در ماه های ابتدایی سال جدید رونمایی خواهد کرد.با لطف رندرهای غیر رسمی ما حالا اطلاعات بیشتری در مورد گوشی P30 داریم.

این رندرها در سایت ۹۱Mobiles منتشر شده اند و از منابع اصلی هواوی نمی باشند اما این رندر ها با شایعات قبلی در مورد این گوشی صدق می کند.ما در این رندر یک ناچ کوچک یا همان حاشیه بالای صفحه نمایش وجود دارد و همینطور سه دوربین در پشت گوشی تعبیه شده است و قاب بسیار باریک در حاشیه دستگاه استفاده شده است.

یک جک ۳٫۵ میلی متری هدفون در گوشی وجود دارد که یک تغییر بسیار بزرگ نسبت به گوشی هواوی P20 است.گرچه این مورد با گوشی هواوی میت ۲۰ که در اکتبر ۲۰۱۸ معرفی شد مطابقت دارد.شما حالا می تونید از هدفون های قدیمی تان برای گوشی جدید هواوی استفاده کنید.گوشی هواوی P30

این مطلب هم بخوانید :   هواوی P30 و P30 Pro در تاریخ 26 مارس عرضه می‌شوند

خب دیگه چی چیزهایی اینجا داریم؟گوشی هواوی پی ۳۰ از دو مدل رنگ مشابه طرح گوشی های دیگر هواوی استفاده می کند و طبق شایعات این گوشی از حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش بهره مند است که در گوشی های جدید اخیر هواوی نیز استفاده شده است.

در مجموع ما ارتقا قابل توجهی نسبت به گوشی هواوی پی ۲۰ می بینیم اما برای بخش صفحه نمایش بزرگتر و کیفیت دوربین ممکن است بخواهید در مورد گوشی هواوی P30 پرو نیز کمی فکر کنید.گفته می شود این گوشی دارای چهار دوربین می باشد که احتمالا دارای زوم اپتیکال ۱۰x نیز می باشد.

تا الان اطلاعات زیادی در مورد این گوشی و تصاویر لو رفته آن بدست آوردیم و خیلی طول نمی کشد تا هواوی به طور رسمی این گوشی را معرفی و رونمایی کند.مدل های P20 و P20 پرو در ماس ۲۰۱۸ رونمایی شدند و جایگزین آنها باید در سال بعد رونمایی شود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.