رندرهای جدید از آیفون XI منتشر شد

هنوز در ماه ژانویه هستیم و شایعات زیادی در مورد گوشی جدید آیفون منتشر شده است با وجود اینکه آخرین نسل آیفون تنها ۴ ماه است که وارد بازار شده است.امروز چند رندر جدید توسط CompareRaja یکی از طراحان اصلی نمونه های اولیه که با اپل کار می کند منتشر شده است.

تصاویر آیفون 11
رندر هفته پیش آیفون ۱۱

ما هفته پیش یک رندر دیگر دیده بودیم که دارای ۴ دوربین به صورت مربعی در پشت بدنه گوشی قرار داشتند و این رندر ها توسط EVT  طراحی شده بودند.پس این احتمال است که اولین رندر از مدل آیفون XI است و رندر های دیگر برای مدل XI Max باشد.

ما مطمئن نیستیم که این چه چیزی است، اما ما نسبت به این رندر ها، به ویژه در آخرین توسعه این گوشی شک داریم.

تصاویر آیفون 11

این رندرها طرحی جدید از آیفون با قاب های باریک تر را نشان می دهد و همچنین محل قرار گیری دوربین ها کاملا متفاوت نسبت به طرح قبلی است.این مدل با سه دوربین طراحی شده است که به صورت افقی و با یک حلقه برای فلش در بین آنها قرار گرفته است.به جز این تغییرات این طراحی با طرح آیفون XS فرق زیادی ندارد.دکمه پاور گوشی هنوز در سمت راست بدنه قرار دارد و دکمه های تنظیم صدا نیز در سمت چپ قرار دارند.

این مطلب هم بخوانید :   اولین رندرهای آیفون XI 2019 نشان از سه دوربین در پشت گوشی دارد

تصاویر آیفون 11

متاسفانه،این رندر ها مشخص نمی کند که آیا آیفون جدید از پورت USB-C یا محل اتصال شارژ بهره مند است یا خیر.در هر صورت اپل در حال تلاش برای انجام این کار است اگر قصد دارد آیفون های بیشتری تا تا پایان سال ۲۰۱۹ بفروشد.شایعات فعلی می گوید که جایگزین آیفون XR دارای دو دوربین و سه دوربین برای مدل Max خواهد بود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.