چگونه یک پاور بانک خوب بخریم؟

ما دائما در حال استفاده از گوشی هایمان هستیم، بنابر این خیلی مهم است تا آنجا که ممکن است آرم قرمز خالی شدن باتری را نبینیم. شما می توانید با انجام برخی تنظیمات میزان مصرف دستگاه خود را تا حدودی کاهش دهید به طور مثال: با کم کردن نور صفحه نمایش یا قرار دادن باتری در حالت ذخیره نیرو. اما چه مدت می توانیم این کارها را انجام دهیم، بهتر است که به فکر یک راه حل بهتر باشیم.

پاور بانک ها بهترین دوست ها برای باتری گوشی هوشمند شما هستند. آنها مانند یک سوکت دیواری قابل حمل برای شما عمل می کنند و می توانند برای زمانی که شارژ باتری گوشیتان در حال اتمام است و به برق دسترسی ندارید یا نمی توانید گوشی خود را به شارژر متصل کنید، بسیار مفید باشند. پاوربانک ها می توانند گوشی شما را چندین بار شارژ کنند حتی امکان شارژ چندین دستگاه به طور همزمان را برای شما فراهم کرده اند. حتی لپ تاپ ها هم پاوربانک مخصوص خود را دارند.

تنها مانعی که پیش روی شما قرار دارد، خرید و انتخاب یک پاور بانک مناسب است. قبل از تصمیم گیری باید عواملی را در نظر بگیرید که ما در این مقاله از مجله تکنولوژی یک راهنمای خرید پاوربانک مناسب برای شما آماده کرده ایم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید:

دانستن ظرفیت باتری دستگاه

این یکی از کلیدی ترین نکات انتخاب پاور بانک مناسب برای دستگاه است. از آنجایی که ظرفیت باتری گوشی با میلی آمپر ساعت اندازه گیری می شود پس رابطه مستقیم با ظرفیت پاوربانک دارد. هر چه ظرفیت پاوربانک بالاتر باشد تعداد دفعات بیشتری گوشی شما را شارژ خواهد کرد. به عنوان مثال اگر من یک آیفون ۵S داشته باشم با توجه به اینکه ظرفیت باتری آن ۱۵۷۰mAh است باید پاوربانکی را انتخاب کنم که ظرفیتش بیشتر از این مقدار باشد به این ترتیب می توانم عملکرد مناسب پاور بانکم را تضمین کنم.

راهنمای خرید پاور بانک خوب

پورت، سایز، وزن و دوشاخه پاوربانک

این یکی از مسائلی که واقعا باید به آن فکر کنید. گرفتن یک پاور بانک که تعداد پورت USB کافی را برای اتصال چند دستگاه داشته باشد ضروری است.اطمینان حاصل کنید که تمام پورت های USB رتبه بندی شده اند.ظرفیت کل بالاتر زمان بیشتری برای شارژ کردن پاوربانک شما می طلبد، بعضی ها به این به عنوان یک معیار خوب نگاه می کنند چون می خواهند دستگاه خود را در طول کل شب شارژ کنند. اما بسیاری از کاربران این را نمی پسندند. اندازه و وزن پاور بانک هم خیلی مهم است به خصوص اگر می خواهید پاور بانک را در جیبتان حمل کنید.

راهنمای خرید پاور بانک خوب

قیمت و کیفیت

ما بدون توجه به قیمت که خرید نمی کنیم، گران بودن همیشه نشانه کیفیت بالا نیست. اما پاور بانک های ارزان قیمت هم در صورتی که کیفیت مناسب نداشته باشند باتری را درست شارژ نمی کنند وبه دستگاه شما آسیب می رسانند.

راهنمای خرید پاور بانک خوب

آپشن های اضافی

بسیاری از افراد، محصول یک شرکت را نه فقط به خاطر آن محصول بلکه بخاطر آپشن ها و ابزارهای جانبی که در کنار آن محصول ارائه می شود، خریداری می کنند. به عنوان مثال پاوربانک هایی که کابل تاشدنی دارند تا درصورت نیاز آنها را بلند کنید، انتخاب خوبی هستند. اکثر پاوربانک ها یک چراغ ال ای دی کوچک دارند که در صورت نیاز می توانید از آن به عنوان چراغ قوه استفاده کنید.

راهنمای خرید پاور بانک خوب

ایمنی

همیشه سراغ پاوربانک هایی بروید که قابلیت قطع برق برای جلوگیری از اتصال کوتاه را داشته باشند. این باعث می شود پاور بانک شما طول عمر بیشتری داشته باشد و مانع از اور شارژ آن نیز می شود.

برند

رفتن به سمت گزینه های مارک دار و برند به نوعی انتخاب شما را تضمین می کند. محصولات برند محصولات آزمایش شده ای هستند که کیفیت آنها تایید شده است. اگر قصد خرید بهترین ها را دارید از پاوربانک های اورجینال خریداری کنید نه موارد فیک و جعلی.

امیدوارم پس از خواندن این مقاله مواردی که برای خرید یک پاوربانک مناسب باید در نظر بگیرید را آموخته باشید.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techlector

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.