دوربین های Coolpix A1000 و B600 کامپکت نیکون معرفی شدند

شرکت نیکون به تازگی از دوربین های سوپرزوم کامپکت جدید Coolpix A1000 و B600 رونمایی کرد. دو مدلی که با قابلیت زوم اپتیکال ۶۰ برابری و ضبط ویدئو ۴K همراه هستند. Coolpix A1000 از قابلیت فشرده سازی با زوم اپتیکال ۳۵ برابری بهره می برد و فاصله کانونی بین ۲۴ تا ۸۴۰ میلیمتر دارد.

همچنین قابلیت زوم دیجیتال ۱۶۸۰ میلیمتری برای آن در نظر گرفته شد. با یک منظره یاب الکترونیکی این دوربین قادر به ثبت تصاویر RAW بوده و از سنسور ۱۶ مگاپیکسلی CMOS بهره می برد. این دوربین گذشته از آن ضبط ویدئو ۴K هم دارد.

نیکون

در بخش عقب آن نیز صفحه نمایش ۳ اینچی لمسی جای گرفته و ابعاد کلی دوربین بسیار کوچک است. Coolpix B600 دیگر دوربین نیکون بوده و از سنسور تله فوتویی بهره می برد. یک لنز با زوم اپتیکال ۶۰برابری برای آن در نظر گرفته شده و فاصله کانونی ۲۴ تا ۱۴۴۰ میلیمتری دارد. زوم دیجیتال نیکون قدرت زوم را به ۲۸۸۰ میلیمتر هم می رساند.

این مطلب هم بخوانید :   طول عمر دوربین عکاسی خود را افزایش دهید

دوربین مذکور از سنسور ۱۶ مگاپیکسلی CMOS با قابلیت تصویربرداری Full HD برخوردار است. این دوربین نیز دارای صفحه نمایش کوچک لمسی ۳ اینچی است و تجربه کاربری خوبی رقم می زند. Coolpix A1000  با قیمت ۴۶۹ یورو اواخر ژانویه عرضه می شود.

در سوی دیگر Coolpix B600  با قیمت ۳۷۹ یورو از فوریه دردسترس قرار می گیرد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع pocket-lint

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.