پوکمون گو تا کنون ۲٫۴۵ میلیارد دلار درآمد کسب کرده است

با وجود اینکه در این چند سال گذشته حضور بازی پوکمون گو کمرنگ شده است اما به نظر می رسد هنوز هم عملکرد خوبی دارد.طبق اطلاعات از سوی Sensor Tower که اعلام کرده است این کمپانی تا کنون ۲٫۴۵ میلیارد دلار درآمد داشته است که برای یک بازی در طی چند سال نتیجه بسیار خوبی است.

در حقیقت طبق گزارش Sensor Tower، به نظر می رسد هیچکدام از عناوین موبایل پوکمون گو نزدیک به درآمد اصلی پوکمون گو هم نمی رسند.این عناوین شامل “Pokémon Shuffle,” “Pokémon Duel,” “Pokémon Quest,” “Pokémon: Magikarp Jump,” و “Pokémon TCG Online” می باشند که همه این بازی ها با ترکیب با بازی پوکمون گو “Pokemon GO” مجموعا ۲٫۵ میلیارد دلار درآمد داشته اند بدین معنی است که سایر عناوین مجموعا فقط ۵۰ میلیون دلار درآمد کسب کردند.

این باز هم پول زیادی است اما در برابر درآمدی که خود بازی پوکمون گو به تنهایی کسب کرده است رقم بسیار ناچیزی است.گفته شده است که جای تعجبی ندارد که پوکمون گو هنوز هم عملکرد بسیار خوبی دارد.در گذشته احساس میشد که علاقه برای این بازی بسیار کم شده است اما Niantic با بروزرسانی های جدید و ویژگی های مبارزه جذاب برای بازیکنان آنها را مشتاق به ادامه این بازی کرده است.

این مطلب هم بخوانید :   مهیج‌ترین حالت PvP بازی Pokemon GO فاش شد

این کمپانی همچنین میزبان رویداد پوکمون گو در سراسر جهان است که شامل آیتم های ویژه و پوکمون برای تشویق بازیکنان جهت ماندن در این بازی می باشد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.