لکسوس از برند LFA در سال ۲۰۱۸ دو دستگاه فروخته است

اگر شما علاقه زیادی به خودرو های شرکت لکسوس دارید و هنگامی که به نمایندگی های این شرکت سر میزنیم شاهد خواهیم بود که یک کوپه دوست داشتنی به نام LC که در سال ۲۰۱۷ ساخته و عرضه شد. این ماشین با یک موتورV8 و با قدرت ۴۷۱ اسب بخار در دسترس است و خریداران می توانند از نمایندگی این ماشین ها را خریداری کنند. اما کسانی که به دنبال متفاوت بودن هستند و دوست دارند خاص باشند نیز لکسوس برایشان ماشینی کنار گذاشته است، یک ماشین با نام تجاری جدید بنام LFA است که دو فروند در سال گذشته نیز به فروش رسانده است.

به گفته لکسوس که در سال ۲۰۱۷ این خبر را اعلام کرده است گفته: ما در سال آینده از خودرو های جدید با نام های تجاری اعلام و تولید خواهیم کرد که و در ایالات متحده به فروش خواهند رسید. این ماشین نیز LFA نام گرفت که سال گذشته یعنی ۲۰۱۸ فقط ۲ دستگاه به فروش رفت یکی در ماساچوست و دیگری در گرجستان. لکسوس در مورد LC هم خبری صادر نکرده اما این واضح است که در سال ۲۰۱۸ حدود ۱٫۹۷۹ دستگاه فروخته است که در سال ۲۰۱۷ حدود ۲٫۴۸۷ دستگاه به فروش رسانده بوده اند که نسبت به آن سال ۵۰۰ دستگاه کم فروخته اند و کاهشی در فروش خود داشته اند.

این مطلب هم بخوانید :   فراتر از کیفیت؛ دهگانه زیباترین کابین خودروهای 2018

مدل LFA لکسوس درسال 2018 دو دستگاه فروخته

علاوه بر این موضوعات لکسوس نیز افزوده است که علاقه دارد LFAرا ادامه دهد و محصول پیشرفته تر و قدرتمند تر این دستگاه را به بازار عرضه کند و همچنین نیز افزوده است که این شرکت یک راه به ماشین های جدید halo باز می شود که احتمال دارد محصول جدید این شرکت نیز باشد و یا نام بگیرد، در صدد این خبر نیز این شرکت افرود که در خواست ها برای LFA جدید بیش از انتظارشان است و اگر این روند ادامه دار باشد شاید شاهد مدل های پیشرفته تر و یا جدیدی از این شرکت باشیم که در سری خودرو های کوپه های خود به بازار عرضه کند.

در حال حاظر مشتریان باید از مدل LC استفاده کنند و به گفته لکسوس چند ماه مانده به نمایش عمومی LCF باقی مانده است عکس هایی از تست این ماشین در جاده های سرعت و کنترل کیفیت نیز وجود دارد که نشان دهنده این است که این ماشین نسبت به سری و نسخه های قبلی لکسوس با قدرت تر و سبک تر نیز است و به طوری که ماشین از جایش بلند می شود می تواند بیش از ۵۰۰ اسب بخار نیرو در زمان شروع اولیه داشته باشد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.