ایلان ماسک انتظار دارد در چند سال آینده یک تسلا ارزان‌تر تولید شود

در حالی که ما مطمئن هستیم که تعداد بسیار کمی از افراد هستند که می توانند از خودروهای الکتریکی استفاده کنند،هزینه های چنین وسایلی بسیار گران و سنگین هستند.خودرو های تسلا نمونه های بازر این مورد هستند،گرچه این کمپانی در حال تلاش برای کاهش قیمت ها و تولید یک مدل مقرون بصرفه تر ۳۵۰۰۰ دلاری برای تسلا ۳ هستند.

به هر حال در حال حاضر که تسلا ۳ قیمت زیادی دارد و خارج از توان شما برای خرید است،جای نگرانی نیست زیرا ایلان ماسک مدیر عامل تسلا گفته است که این کمپانی در حال برنامه ریزی برای تولید مدل های اقتصادی است.در تماس با رسانه ، ایلان ماسک بیان کرد که این کمپانی برنامه ای دارد تا یک خودرو تسلا ارزان قیمت در ۲-۳ سال آینده تولید کند.

اینکه دقیقا چه مقدار ارزان تر است یا هیچکس نمی داند،اما این خبری خوبی است برای افرادی که قصد خرید تسلا یا هر خودرو برقی دارند.ما همچنین انتظار داریم که با توجه به بهبود تکنولوژی،قیمت خودروهای الکتریکی نیز کاهش پیدا کند و تسلا در این زمینه تنها نخواهد بود و رقابت بر سر وسایل نقلیه برقی مقرون بصرفه بیشتر خواهد شد.

این مطلب هم بخوانید :   تولید ون برقی اسپرینتر با همکاری مرسدس بنز و تسلا

در عین حال در گزار قبلی تسلا مدل ۳ قیمت این خدرو ۳۸۰۰۰ دلار بوده است،و بدین معنی است که قیمت ۳۵۰۰۰ دلار برای این کمپانی خیلی سود آور نخواهد بود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.