۱۰ کشور خطرناک جهان که نباید به آنجا سفر کرد

لذت سفر یکی از بزرگترین لذت های دنیا است. کشف فرهنگ های دیگر، کاوش و ماجراجویی در سرزمین های جدید یکی از بهترین راه ها برای تجربه زندگی است. سفر به شما نگاه متفاوتی برای دیدن جهان می دهد و واقعا دانش شما را گسترش می دهد. این روزها افراد زیادی را می بینیم که به جاهای مختلف سفر می کنند و در رسانه های اجتماعی مطالبی درمورد سفرهای خود به اشتراک می گذارند که ما را کنجکاو می کند. با این حال نقاطی در جهان وجود دارند که به این راحتی ها دیده نمی شوند.

در این مقاله از بخش گردشگری مجله تکنولوژی لیستی از خطرناک ترین کشورها برای سفر را گردآوری کرده ایم که در ادامه مطلب می توانید ببینید:

۱۰_ اوکراین

یک درگیری مداوم بین اوکراین و روسیه وجود دارد. در میان این کشورها، نیروهای مسلح در منطقه شرقی درگیر جنگ هستند ولی مردم محلی در جنگ دخالت نمی کنند.


۹_ مصر

خطرناک ترین کشورها

با اینکه آشوب ها در مصر کاهش یافته، اما هنوز هم زمان مناسبی برای بازدید از این کشور نیست. گروه های تروریستی و شورشیان هنوز در این کشورها وجود دارند و احتمال حمله دور از انتظار نیست. امنیت دوباره به این کشور برمیگردد اما انتظار می رود تا ثابت شدن همه چیز کمی صبر کنید.


۸_ هندوراس

هندوراس در آمریکای مرکزی واقع شده است. و مکان های بسیار زیبایی برای دیدن دارد، اما یکی از کشورهای خطرناک جهان محسوب می شود، هندوراس یکی از کشورهای دارای بیسترین میزان قتل در جهان است و به خاطر جرائم مرگبار شناخته شده است.


۷_ کنیا

خطرناک ترین کشورها

روستاهای کنیا محل زندگی بسیاری از جناح های تروریستی هستند. در کنیا حملات اغلب وجود دارند، بمب گذاری به طور مکرر گزارش می شود و دائما صدای تیراندازی شنیده می شود و معمولا شهرها ویران می شوند. بدترین زمان برای بازدید از کنیا، دوران انتخابات است، زمانی که شهرها درگیر اعتراضات خشونت آمیز می شند.


۶_ السالوادور

السالوادور، در حالی که دارای زیباترین کوهستان هاست، محل زندگی باندهای جنایکت کار نیز هست. تتعداد زیادی آدم ربایی در پارک های ملی و دیگر مکانهای عمومی این کشور گزارش شده است. این کشور سال هاست که درگیر جنگ داخلی است و هرگز به طور کامل بهبود نیافته است.


۵_ کلمبیا

خطرناک ترین کشورها

سریال Narcos محصول  موفق نتفلیکس در مورد یکی از شخصیت های این کشور بوده است. کلمبیا بیش از ۴ دهه است که توسط قاچاق مواد مخدر، فساد سیاسی و جرایم خشونت آمیز به ویرانی کشیده شده است. جرایم سازمان یافته یک نیروی قوی در این کشور است،  و تا زمانی که موافقت نامه های صلح تشکیل می شود، در مورد سفر به این کشور هشدار داده می شود.


۴_ ونزوئلا

فضای سیاسی در این کشور در حال تغییر است که این واقعا ترسناک است و در حال حاضر ونزوئلا در حال مبارزه است. خبرها گزارشات قحطی، تظاهرات و وضعیت کلی نامطلوب در این کشور می دهند. بحران اقتصادی و تنش در این کشور در حال افزایش است.


۳_ یمن

خطرناک ترین کشورها

مانند بسیاری دیگر از کشورهای این لیست، یمن هم اقامتگاه بسیاری از گروه های تروریستی است و یکی از خطرناک ترین کشورها در خاورمیانه است. گروه های شورشی در این کشور از بازداشت شهروندان برای اهداف سیاسی استفاده می کنند. جایگزین های زیادی برای این کشور در خاورمیانه وجود دارد که می توان دید.


۲_ نیجریه

در مورد بوکوحرام چیزی شنیده اید؟ خب این یک گروه تروریستی است که سال هاست این کشور را ویران کرده است. علاوه بر این سیستم حمل و نقل این کشور زیاد توسعه یافته نیست و نمی توان به آن اعتماد کرد. هشدارهای متعددی در مورد سفر به نیجریه وجود دارد.


۱_ پاکستان

خطرناک ترین کشورها

این کشور محل اقامت بسیاری از گروه های تروریستی مانند طالبان است، و حملات تروریستی متعددی در این کشور رخ می دهد که این کشور را به یکی از خطرناک ترین کشورها برای سفر تبدیل کرده است.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع womensarticle

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.