حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش گلکسی S10 با محافظ صفحه کار نمی‌کند

کسانی که همیشه از محافظ صفحه برای گوشی شان استفاده می کنند و طرفدار پرچمداران سامسونگ هستند خبر بدی داریم.طبق شایعات،حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش گوشی گلکسی S10 سامسونگ از روی محافظ صفحه نمایش کار نمی کند.

گوشی گلکسی S10 و گلکسی S10+ از آخرین تکنولوژی حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش استفاده خواهند کرد.اعتقاد بر این است که آنها تکنولوژی اثر انگشت اولتراسونیک را معرفی می کنند که واقعی تر،سریعتر و دقیق تر از فناوری نوری اثر انگشت در حال حاضر باشد.

به هرحال ممکن است یک ضعف بزرگ وجود داشته باشد همانطور که در توییت زیر به آن اشاره شده است :

ما قاب های مختلف را روی گوشی های گلکسی اس ۱۰ تست کرده ایم.حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش با محافظ صفحه کار نمی کند.پس هیچ محافظ صفحه ای ساخته نخواهد شد

— Armadillotek (@armadillotek) January 16, 2019

Armadilotek اشاره می کند که هیچکدام از محافظ صفحه ها با حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش کار نمی کند اما ممکن است بیشتر از چیزی باشد که ما فکر می کنیم.

این مطلب هم بخوانید :   نام نسخه اقتصادی گلکسی اس 10 لایت مشخص شد

ابتدا،ما نمی دانیم که این کمپانی تمام مواد ممکن را تست کرده است یا خیر.محافظ صفحه های شیشه ای و پلاستیکی وجود دارند.همچنین سامسونگ می تواند یک محافظ صفحه روی خد گوشی کار کند.به زودی این گوشی در اوایل ماه مارس وارد بازار خواهد وباید صبر کرد و نتیجه آخر را ببینیم.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.