گوگل کروم بتا برای اندروید شامل حالت تاریک Dark Mode است

علاوه بر اثبات اینکه ۲۰۱۹ سال حالت تاریک Dark Mode است،آخرین نسخه بتا گوگل کروم ۷۳ برای اندروید دارای این ویژگی برای مرورگر موبایل است.این ویژگی حالت تاریک در حال حاضر برای مرورگر های سیستم عامل های macOS و ویندوز ۱۰ نیز وجود دارد.تست نسخه اندروید این مرورگر فعلا در حال تست می باشد،فقط یک منو پاپ آپ در اندروید ۹ پای قرار دارد زمانی که ویژگی Night Mode از گزینه Developer Options در حالت Always On باشد.

همانطور که شما می توانید از تصاویر زیر ببینید،حالت تاریک آزمایشی به صورت منو پاپ آپ با رنگ خاکستری قرار دارد،و کاملا با حالت معمولی و سفید مرورگر کاملا متفاوت است.

گوگل کروم بتا اندروید حالت تاریک

بر اساس این تصاویر،کاملا مشخص است که کروم برای حالت تاریک اندروید هنوز راه طولانی در پیش دارد،که هنوز متن آدرس url تیره است و در حالت پس زمینه خاکستری خواندن آن را بسیار سخت می کند.

به غیر از ظاهر شدن در منو های پاپ آپ، حالت تاریک کروم نیز گزارش شده در سایر برنامه ها وجود ندارد،اگر یک حالت تاریک برای مرورگر گوگل به جلو برود، انتظار می رود که منوهای معمولی، نوار آدرس و بخش ناوبری نیز برای بهبود حالت تاریک را دریافت کنید.

برای تست حالت تاریک آزمایشی در گوشی اندرویدی خودتان،می توانید آخرین نسخه کروم بتا را از گوگل پلی دریافت کنید،گرچه گوشی شما باید دارای سیستم عامل اندروید ۹ پای باشد.

0/5 (0 Reviews)
منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.