طبق گزارشات ایرپاور اپل بالاخره به مرحله تولید انبوه رسید

داستان شارژ وایرلس ایرپاور بسیار پیچیده است،اپل بری اولین بار در سال ۲۰۱۷ وعده داد که نهایتا تا سال ۲۰۱۸ از این فناوری رونمایی می کند اما از آن زمان تا کنون نیز همه چیز آرام بوده است و خبری از این تکنولوژی نبود.شایعاتی در مورد مشکلات پیش آمده در حین توسعه این فناوری و لغو عملیات تولید آن منتشر شده بود که حالا همه آن شایعات متوقف شده است.

طبق نظر کارشناسان ChargeLab،گرچه ایرپاور کاملا سالم و درست است و سرانجام در مرحله تولید انبوه می باشد.این خبر بر اساس گفته های یکی از کارکنان بخش مربوطه داخلی اپل است.

منابع ChargeLab می گویند که ایرپاور (AirPower) توسط Luxshare ساخته می شوند،کمپانی که همزمان وظیفه تولید ایرپاد ها و انواع مختلف کابل های USB-C اپل را بر عهده دارد.در حالی که ما نمی توانیم مطمئن باشیم که ین یک خبر خوب است اما به نظر می رسد که این یک پایان خوش است.

اپل تا الان درباره این موضوع سکوت کرده است،مگر اینکه شما به دفترچه راهنمای گوشی آیفون XS برای نحوه استفاده و دستورالعمل شارژ ایرپاور مطالعه کنید:جزئیاتی در مورد استفاده از شارژ گوشی با صفحه شارژ و حتی استفاده در صورت عدم وجود آن.

این مطلب هم بخوانید :   گوشی های آینده اوپو و وان پلاس احتمالا از شارژ وایرلس Qi استفاده کنند

به نظر می رسد اپل هنوز با روش دلخواه مورد نظر خود برای شارژ وایرلس مشکل دارد.دستگاه ایرپاور طبق وعده ها همزمان می تواند سه دستگاه مختلف را شارژ کند پس شما ممکن است آیفون خود را روی صفحه شارژ قرار دهید و همزمان اپل واچ و ایرپاد شما نیز در کنار آن روی صفحه دستگاه به صورت بی سیم شارژ می شوند.

این بدین معنی نیست که این شرایط مهندسی باشد و گزارشات قبلی نشان از پیشرفت آرام ایرپاور داشته است.اگر اپل توانسته است این مشکلات را پشت سر گذاشته باشد پس ما باید در آینده نزدیک شاید در چند ماه آینده شاهد رونمایی رسمی از این دستگاه باشیم.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.