سامسونگ احتمالا تولید گوشی در هند را به دلیل مالیات جدید متوقف می‌کند

اگر دولت هند در مورد اتفاقات اخیر تجدید نظر نکند، سامسونگ ممکن است تولید گوشی های پرچمدار گلکسی S9 و نوت ۹ را در هند متوقف کند و همچنین تولید و عرضه گوشی در این کشور را کاهش خواهد داد.

برنامه تولید فاز هند (PMP) مشکل اصلی در اینجا است.PMP قصد دارد تولید داخلی و محلی را در هند گسترش داده و برای تاثیر در بازار تا سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی کرده است.اما دولت هند تصمیم گرفته است که به این هدف سرع ببخشد و حالا تقاضای تولید از فوریه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد و یا با افزایش ۱۰% مالیات اعمال می کند.

در اینصورت یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان صفحه نمایش یعنی سامسونگ قادر به ادامه کار نمی باشد.پنل صفحه نمایش حدود ۲۵-۳۰% هزینه گوشی را در بر می گیرد و در صورت افزایش مالیات هزینه سنگینی روی دوش تولیدکننده قرار می دهد.

سامسونگ طبق گزارشی به دولت هند اعلام کرده است که در صورت افزایش مالیات در این کشور،عملیات تولید پرچمداران این کمپانی در این کشور متوقف خواهد شد و همچنین تولید گوشی های میان رده نیز کاهش خواهد داشت.

این مطلب هم بخوانید :   انتشار تصویر رندر شده گلکسی اس 10 لایت سامسونگ

سامسونگ در حال ساخت یک کارخانه محلی است که می تواند نمایشگر AMOLED را تولید کند اما تا آوریل ۲۰۲۰ عملی نخواهد شد.همچنین سامسونگ تولید تلویزیون در هند را متوقف کرده است و طبق خبر ها شنیده می شود دولت هند این قوانین جدید مالیاتی را حذف خواهد کرد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.