تلویزیون ۸۵ اینچی سونی با کیفیت ۸K معرفی شد

سونی در نمایشگاه CES 2019 از تلویزیون های استودیوی خود رونمایی کرد که شامل یک تلویزیون ال ای دی ۸۵ اینچی با کیفیت ۸K است. تلویزیون Z9G با کیفیت ۸K سونی قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ عرضه شود، این تلویزیون قابلیت این را خواهد داشت که تصاویر بسیار فوق العاده و واقعی را ارائه دهد که ۴ برابر از کیفیت ۴K بهتر خواهد بود و از تکنولوژی های روز نیز در آن بهره خواهند گرفت. سونی می گوید که با استفاده از الگوریتم ها و از فناوری های جدید و بروز در مدل Z9G توانسته اند محتوای این تلویزیون را به کیفیت ۸K برسانند که واقعا در نوع خودش عالی و جذاب است.

شما تصاویر و رنگ های واقعی را می بینید و هیچ تفاوتی با واقعیت در میان اینها را احساس نمی کنید. سونی همچنین اعلام کرد که مدل A9F OLED خود در میان مدل هایی مثل A9F 4K و A9F OLED 4K خود بهترین است و قرار است در ماه آگوست در اندازه های ۵۵اینچی و ۶۵ اینچی عرضه کنند،وهمچنین یک مدل دیگر با اندازه ۷۷ اینچی را در ماه سپتامر نیز ارائه خواهند کرد که از خانواده مدل A9F به شمار می رود و از کیفیت تصویر بالا برخوردار است. سونی علاوه بر این مدل ها نیز قرار است مدل های دیگری را ارائه دهد.

این مطلب هم بخوانید :   کنفرانس خبری اینتل CES 2019 را در 9 دقیقه تماشا کنید

 معرفی تلویزیون 85 اینچی سونی با کیفیت 8K

در اولین گام قرار است در ماه جولای یک تلویزیون با کیفیت OLED در مدل A8G Bravia را عرضه کند و دو مدل دیگر با کیفیت های ال سی دی ۴K در مدل های X9500G و X8500G را نیز در این ماه عرضه خواهد کرد. و اندازه های ۵۵ ، ۶۵ و ۷۵ اینچی از ماه می عرضه خواهند شد. نسخه ۸۵ اینچی مدل X8500G نیز در ماه جولای عرضه خواهد شد که سونی در ماه های آینده تولید و عرضه های زیادی را خواهد داشت که این کار این را تضمین می کند که سونی شاید بهترین تولید کننده تلویزیون در سال ۲۰۱۹ باشد.

تا کنون اطلاعاتی از قیمت گذاری بر روی این محصولات به دست نیامده است و شرکت سونی نیز اعلام کرده است که تلویزیون های جدید با قیمت های مختلفی وارد بازار خواهند شد ، هر چند که انتظار می رود تلویزیون ۸۵ اینچی سونی یکی از قرانترین تلویزیون های این شرکت محسوب شود. علاوه بر این اطلاعات ما دوست داریم تا اطلاعات و بررسی های کافی را روی این تلویزیون ها داشته باشیم تا بتوانیم بهترین و بروز ترین خبر ها را خدمت شما عزیزان قرار دهیم.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.