تریلر رسمی فصل هشتم سریال گیم آف ترونز Game Of Thrones منتشر شد

HBO سرانجام تریلر رسمی فصل هشتم سریال محبوب گیم آف ترونز Game Of Thrones یا سریال بازی تاج و تخت را منتشر کرد.قبلا هم یک تیزر برای شروع فصل جدید توسط این شبکه منتشر شده بود که درواقع اطلاعات مرموز بسیاری در آن وجود داشت و فقط درباره شخصیت های فصل جدید صحبت کرده بود.اما در این تریلر جدید و رسمی اطلاعات بیشتری در دستمان خواهد بود.

از ابتدای تریلر روشن است که تمام شخصیت های اصلی داستان در حال آماده سازی برای آنچه که احتمالا بزرگترین جنگ زندگی آنها است. آنها برای حمله به واکرهای سفید آماده می شوند. دشمن جدیدی که با آن روبرو هستند، بسیار مرگبارتر از هر چیز دیگری است که پیش از این در برابر آنها بوده است.

کسانی که فصل قبل را تا آخر تماشا کردند یادشان هست که رئیس واکرهای سفید یا همان White Walkers یکی از اژدها ها را با نیزه خود کشت و این اژدها را به عنوان یکی از سرباز های خود تبدیل کرد.این برای شمالی ها اصلا خبر خوبی نیست که می خواهند در برابر واکر ها از قلمروی خود دفاع کنند.البته هنوز دو اژدها از تارگرین در برابر اژدهای سوم که تبدیل به واکر شده است باقی مانده اند.

این مطلب هم بخوانید :   تاریخ انتشار فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» توسط تیزر تبلیغاتی آن لو رفت

فصل هشتم سریال گیم آف ترونز یا بازی تاج تخت از ۱۴ آپریل در شبکه HBO آغاز خواهد شد.این فصل آخر مطمئنا داستان های هیجان انگیز و جذابی را در پی خواهد داشت و ما منتظر آن خواهیم بود.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.