تیم کوک : اپل امسال سرویس‌های جدیدی معرفی خواهد کرد

در اواخر سال گذشته شنیدیم که اپل در نیمه اول سال ۲۰۱۹، برنامه های خود را برای راه اندازی سرویس تلوزیونی ارائه خواهد داد. تیم کوک مدیر شرکت اپل در مصاحبه اختصاصی با CNBC اعلام کرد سرویس های جدید این شرکت در سال جاری اعلام خواهد شد.

این در حالی ست که تیم کوک در مورد نوع این سرویس ها چیزی نگفته است. جیم کرامر خبرنگار CNBC در مورد اینکه آیا خدمات آنها در زمینه خدمات بهداشتی با پرداخت های تلفن همراه است سوال می کند. در نمایشگاه CES 2019، مجموعه ای از اعلامیه های شگفت آور از تولید کنندگان تلوزیون وجود دارد که اتفاقا از از ویژگی های ایرپلی ۲ اپل و هوم کیت پشتیبانی می کنند که به شما اجازه می دهد مستقیما محتوا را از آیفون، آیپد و مک پخش کنید. این تلوزیون ها شامل تلوزیون های دارای سیستم عامل رقیب مانند گوگل و سامسونگ هستند. تلوزیون های جدید از رقیب سامسونگ در حقیقت از اپلیکیشن آیتونز هم پشتیبانی میکنند که این امکان را ایجاد می کند تا فیلم ها و سریال های کاربراز طریق فروشگاه آیتونز در دسترس باشند.

این مطلب هم بخوانید :   معرفی کارت گرافیک GeForce RTX 2080 انویدیا برای لپ تاپ

در ماه ژانویه گذشته اعلام شد که اپل حدود ۱ میلیارد دلار برای محتوای اصلی تلوزیون هزینه کرده است ولی هیچ مکان واضحی برای کاربران برای تماشای آن وجود ندارد. گزارش دیگری حاکی از این بود که برخی از این نمایش های اصلی در ماه مارس آغاز خواهند شد. یکی دیگر نیز ادعا کرد که این نمایش ها ممکن است برای افرادی که دارای دستگاه های اپل هستند رایگان باشند.

اما اگر خدمات تلوزیون یکی از خدماتی باشد که کوک به آنها اشاره کرد معلوم نیست که اپل چه خدمات دیگری ممکن است ارائه دهد.

همچنین کوک اعلام کرد که آیفون XR ممکن است آنطور که انتظار می رفت به فروش نرسد، ولی این گوشی محبوب ترین آیفون از زمان عرضه آن است. و اینکه اپل واچ و ایرپاد درآمد بیشتری نسبت به آی‌پاد داشته اند. فروش آنها ۵۰ درصد بیشتر از حداکثر فروش آی پاد بوده است. او همچنین گفت: تا کنون اپل واچ را بالاتر از آی پاد قیمت گذاری کرده اند.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع theverge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.