اولین رندرهای آیفون XI 2019 نشان از سه دوربین در پشت گوشی دارد

به رغم این واقعیت که گوشی های هوشمند کنونی با سه،چهار یا حتی پنج دوربین تولید می شوند،آیفون های گرانقیمت اپل کماکان به تولید گوشی با دو دوربین در پشت دستگاه ادامه می دهند.اما اخیرا تصاویر منتشر شده توسط Digit نشان از تغییرات در آیفون XI 2019 اپل می دهد.

به طور خاص،این نشان می دهد که اپل ممکن است خود را برای تولید نسل جدید آیفون با سه دوربین سازگار می کند.اما به جای ادامه ماژول دوربین عمودی موجود در مدل های فعلی که طراحی های کلی و عام هستند،به نظر می رسد که غول کوپرتینو به سبک دیگری عمل خواهد کرد.

طبق رندرهای منتشر شده،آیفون XI 2019 ممکن است از سبک مربعی دوربین های هواوی در پشت دستگاه الگو گرفته باشد.با توجه به قرارگیری محل دوربین ها در بالای سمت چپ دستگاه و وجود یک سنسور در کنار سه دوربین می توان چنین نظری داد.

در عین حال،جزئیات دقیق از هر سنسور نامشخص است.اگر آیفون های قبلی چیزی برای رفتن داشته باشند، ستون سمت چپ سنسورها به احتمال زیاد مربوط به دوربین اصلی و جایگزین تله می شود.به طور مشابه،سمت راست مربوط به فلش LED است،یک میکروفون بسیار بزرگ و ممکن است یک دوربین ToF هم وجود داشته باشد.برای کسانی که در جریان نیستند،این بخش برای ساخت حالت های سه بعدی ۳D استفاده می شود.

این مطلب هم بخوانید :   آیفون های 2019 اپل مجهز به پورت USB-C و حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش هستند

همانطور که این گوشی هنوز ۹ ماه است، آیفون XI همچنان در مرحله تست تأیید اعتبار فنی است.به این معنی که در حالی که اپل در حال سازگاری طراحی با نسخه نهایی است ممکن است بعضی جزئیات است تغییر کند.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.