انتشار تصویر رندر شده کنسول بازی Mad Box

شرکت Slightly Mad Studio به عنوان توسعه دهنده بازی های ریسینگی چون NEED FOR SPEED و پروجکت کارز ، روی کنسول بازی قدرتمندی مشغول کار است که به عنوان Mad Box شناخته می شود. به گفته Slightly Mad این دستگاه بازی قدرتمندترین کنسولی خواهد بود که بازیکنان با آن رو به رو می شوند.

ایده ساخت کنسول بازی جدید نیست و مدتهاست که شرکت سونی و مایکروسافت روی چنین محصولاتی فعالیت دارند. حتی گفته می شود سال ۲۰۱۹ باید شاهد معرفی دو کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ یا ایکس باکس اسکارلت خواهیم بود. به تازگی تصاویر رندر شده از کنسول Mad Box منتشر شده که آن را با طراحی عجیب و آینده نگرانه ای نشان می دهد.

Slightly Mad Studio

اگر ایده استودیو Slightly Mad Studio به حقیقت تبدیل شود و شاهد چنین کنسولی باشیم، بدون شک عملکرد دو کنسول پلی استیشن و ایکس باکس فوق العاده خواهد بود. در تصویر کنسول به صورت افقی بوده و ایستاده نیست، همچنین ساختار آن به مانند یک اتومبیل مسابقه ای بوده و هیجان انگیز به نظر می رسد.

این مطلب هم بخوانید :   طبق اعلام مایکروسافت، ایکس‌باکس وان از ماوس و کیبورد پشتیبانی خواهد کرد

همچنین انتظار می رود از فناوری شارژ بی سیم و اتصال بی سیم نیز برخوردار باشد. جزئیات دقیقی در کار نیست و بزودی این استودیو مطرح کنسول جدید را معرفی می کند.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع games.hdblog

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.