افزایش بازدید سایت با روشی تضمینی برای بالا بردن ترافیک

افزایش بازدید سایت یکی از راه های بالا بردن ترافیک سایتمان است، اما امروز میخواهیم در باره چگونگی افزایش بازدید و روش های آن بحث کنیم.

افزایش بازدید و ترافیک واقعی بزرگ ترین نیاز یک سایت محسوب می شود، بهتره ساده تر بگیم، بزرگ ترین سرمایه هر سایت یوزر ها و ترافیک واقعی سایت است. افزایش بازدید یا خرید آن، بر خلاف تصور بسیاری از همکاران بسیار مفید است.

راه های افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت از نظر سئو به سه بخش تقسیم می شود، ۱- کلاه سفید ۲- کلاه سیاه ۳-کلاه خاکستری درباره این مبحث بعدا به صورت مفصل صحبت خواهیم کرد.

روش کلاه سفید

در این روش شما با رعایت کامل اصول گوگل بازدید سایت خود را افزایش می دهید. این روش زمان زیادی می برد، اما اعتبار و واقعی بودن یوزر های سایت تضمین شده است. در هر صورت زمان طولانی این روش یکی از بزرگترین معایب آن است.

نوشتن مقاله های پر بازدید : ( اولین روشی که می توانید توسط آن بازدید سایت تان را به شدت افزایش دهید نوشتن مقالاتی است که در حوزه کاری شما طرفدار زیادی دارند.

بسیاری از دوستان فکر می کنند اگر فقط در حوزه کاری خود مقاله بنویسند کار بسیار پسندیده ای می کنند و چون تعداد صفحات سایت شان زیاد می شود باید ترافیک سایت شان هم روز به روز افزایش پیدا کند. در صورتی که اصلا این طور نیست! مقاله ای که می نویسید باید با هدف خاصی نوشته شود و از همه مهمتر اینکه باید جست و جوی بالایی در ماه داشته باشد.

برای این کار باید کلمات و بهتر است بگویم عباراتی که سرچ بالایی دارند را شناسایی کنید و مقالات خود را در رابطه با آن ها بنویسید.

برای پیدا کردن عبارات و کلماتی که سرچ بالایی دارند می توانید از ابزارهای Google Trends و Google Keyword Planner استفاده کنید. بعضی وقت ها هم سری به گوگل وب مستر تولز سایت خود بزنید و به قسمت search analytics مراجعه کنید. )

تولید و انتشار ویدئو های وایرال و مرتبط : ویدیو ها همیشه محبوب ترین فرمت محتوایی بوده اند و اثر گذاری بیشتری را روی مخاطبان می گذارند. برای تولید ویدیو هم اصلا کار سختی در پیش ندارید. نیازی نیست حتما خودتان جلوی دوربین بروید! نه می خواهید برند سازی کنید و نه اینکه می خواهید ویدیوی تبلیغاتی بسازید. شما میتوانید ویدئو های وایرال را زودتر از بقیه به انتشار بگذارید.

پست مهمان و انتشار مقاله در دیگر سایت ها : به خاطر اینکه امروزه محتوا حرف اول را در وب می زند و تولید محتوای با کیفیت هم کمی سخت شده است و خیلی از سایت ها در این زمینه ناتوان هستند، سایت های زیادی مشتاقانه از شما برای تولید محتوایشان استقبال می کنند.

حتما واژه پست مهمان برای شما آشنا است. انتشار پست مهمان یکی از بهترین روش ها برای افزایش بازدید سایت و محبوبیت کسب و کار شماست.

سایت های محتوایی زیادی وجود دارند که می توانید به عنوان نویسنده میهمان برای آن ها بنویسید و سایت خود را نیز در آن پست ها تبلیغ کنید. البته نیازی نیست حتما به طور مستقیم سایت خود را در مقاله خود تبلیغ کنید. همین که در پروفایل و امضای شما در سایت مورد نظر مشخصات تان از جمله آدرس وب شما باشد کافی است.

سئو

روش کلاه سیاه

این روش باعث افزایش بازدید و ترافیک به صورت غیر واقعی و یا اسپم محسوب می شود

روش های کلاه سیاه در سئو معمولا: خرید بک لینک،کامنت های اسپم، محتوای کپی، پنهان کردن متن (cloaking)، به کار بردن کلمات کلیدی زیاد و ……

تمام این روش ها روش هایی هستند که ممکن است اثر معکوس در اعتبار و امتیاز سایت شما داشته باشد.

سئو

کلاه خاکستری

در این روش شما نه کاملا قوانین گوگل را رعایت می کنید، نه کاری بر خلاف قوانین گوگل انجام می دهید، شما قوانین را در اصل دور می زنید.

خرید بازدید، افزایش بازدید با پیپر کلیک و تبلیغات ادورزی و…… از این قبیل کار هایی هستند که در کلاه خاکستری از آنها استفاده می شود، البته تمام این کار ها نیاز به تخصص بالا دارد. کار کردن در حیطه کلاه خاکستری برای سایت ها بسیار مفید بوده، اما از طرفی هم با کوچک ترین اشتباهی ممکن است به کلاه سیاه تبدیل شود و اسپمر به حساب بیاید.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.