استون مارتین از DBS Superleggera تگ هوئر رونمایی کرد

شرکت استون مارتین یکی از برندهای اصیل بریتانیایی محسوب می شود که هر سال نسل جدیدی از خودروهایش را معرفی کرده و در بازار عرضه می دارد. در این میان برخی نسخه های خاصی هم وجود داشته که در نوع خود بی نظیر هستند.

این کمپانی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اتومبیل های لوکس محسوب می شود که هر سال در تلاش است تا از محصولات خاص خود رونمایی کند. در جدیدترین اخبار این شرکت به تازگی با همکاری تگ هوئر از نسخه منحصربفرد DBS Superleggera رونمایی کردند.

DBS Superleggera

گفته شده این خودرو تنها در ۵۰ دستگاه به تولید می رسد و هر یک نسخه شامل ساعت فوق لکس تگ هوئر می شوند. محصولات استون مارتین همیشه شگفت انگیز هستند و تنها شامل DBS Superleggera تازه معرفی شده نمی شود که با همکاری تگ هوئر توسعه یافته و به یک مدل فوق العاده تبدیل شد. شرکت بریتانیایی درصدد است تا بهترین ها را به مخاطبان خود ارائه دهد که عمدتا افرادی ثروتمند هستند و تمایلی به خرید اتومبیل های معمولی و غیرحرفه ای ندارند. این خودرو که باید آن را موشک هم نامید، از ظاهری جذاب با حاشیه های قرمز و بدنه مشکی موناکویی بهره می برد.

در نگاه بیرونی نظر هر فردی را به خود جلب می کند و طراحان استون مارتین توانستند یک اتومبیل منحصربفرد توسعه دهند. DBS Superleggera برگرفته از طراحی DBS و Superleggera است که هر یک از آنها در نوع خود بی نظیر هستند و با طراحی ترکیبی باید محصول تازه معرفی شده را در یک کلام بی نظیر دانست.

تگ هوئر تنها در پیست اسپانسر استون مارتین محسوب نمی شود و در جاده های عمومی نیز با خودرو  DBS Superleggera نسخه تگ هوئر تبلیغات خود را عملیاتی ساختند. در برخی قسمت ها از فیبرکربن بهره گرفته تا وزن کلی را بشدت کاهش دهد و آیرودینامیکی قابل توجهی به وجود آورد. تایرها از حاشیه قرمز رنگ بهره می برند و در کنار کالیپر ترمز قرمز همخوانی بسیاری مشاهده می شود. گذشته از آن رینگ های آلومینیومی مشکی رنگ نیز در این بین جلوه زیبایی به اتومبیل بخشیده است و ترکیب رنگی فوق العاده رقم زده است.

این مطلب هم بخوانید :   استون مارتین DB11 ضد گلوله، معرفی شد

DBS Superleggera

تایرهای استون مارتین  DBS Superleggera ساخت پیرلی هستند که  یکی از بزرگترین تولیدکننده تایرهای اتومبیل های مسابقه ای محسوب می شود. کابین داخل با فضای بیرونی هماهنگی بسیاری دارد و تم مشکی و قرمز در داخل نیز قابل مشاهده است. صندلی های اسپرت با خطوط قرمز و رنگ مشکی جلوه زیبایی به کابین بخشیده است. همچنین طراحی دوخت لوزی شکل نیز ساختاری لوکس را به  DBS Superleggera داده است.

لوگو تگ هوئر را می توان به خوبی در روی صندلی ها با رنگ قرمز مشاهده کرد. هیچ اشاره به قیمت و تاریخ عرضه نشده اما گفته می شود  DBS Superleggera در ۵۰ دستگاه با قیمت بالایی به فروش خواهد رسید. شایان ذکر است که استون مارتین درصدد است تا هر سال مدل های منحصربفرد متعددی داشته باشد و  DBS Superleggera یکی از اولین ها در سال ۲۰۱۹ محسوب می شود. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت استون مارتین مراجعه کنید.

0/5 (0 Reviews)
منبع autoblog

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.