ردمی از شیائومی جدا می شود و حالا چه انتظاری از آن داریم؟

گوشی های هوشمند ردمی شیائومی بیشترین فروش را در بین سایر محصولات این کمپانی دارند.گرچه محصولات زیادی از شیائومی هستند که توجه زیادی را به خود جلب می کنند،اما این برند ردمی است که نام شیائومی را در جهان بالا نگه داشته است.بنابراین شیائومی اعلام کرده که برند ردمی (Redmi) به زودی مستقل خواهد شد.پس حالا ما چه انتظاراتی خواهیم داشت؟!

از آنجا که گوشی های ردمی بیشتر در حوزه میان رده و تازه وارد هستند،من معتقدم که این مسئله حداقل برای مدتی ادامه دار خواهد بود و بعد از مدتی شیائومی این برند را برای عرضه محصولات بالارده و پرچمدار آماده خواهد کرد.

با جدا شدن ردمی از شیائومی حالا این کمپانی فقط گوشی های هوشمند میان رده و پرچمدار را به ما معرفی می کند پس ما نباید انتظار معرفی گوشی های تازه وارد و جدید را از شیائومی داشته باشیم.اینجاست که برند ردمی وارد عمل می شود.

گوشی های هوشمند ردمی توسط شیائومی تولید خواهند شد

جدایی ردمی از شیائومی

با ایجاد مجموعه برند ردمی،بسیاری از عاشقان برند مشتاق هستند تا تغییرات جدید را ببینند.اما در واقع اتفاق خاصی رخ نمی دهد.این زیرمجموعه کمپانی بزرگ فقط تنها محصولات بیشتری با نام برند ردمی معرفی خواهد کرد.در این مسیر،گوشی های هوشمند به وسیله کمپانی اصلی شیائومی ساخته خواهند شد ولی با نام و لوگو ردمی (Redmi) عرضه خواهند شد.

این مطلب هم بخوانید :   ردمی در حال کار بر روی یک پرچمدار با اسنپدراگون 855 است

هیچ کمبودی در بازار برند های زیرمجموعه وجود ندارد

جدایی ردمی از شیائومی

ایجاد برند های زیرمجموعه کمپانی های بزرگ چیز جدیدی نیست.با این ایده احتمال رشد برند زیر مجموعه کمپانی مادر بسیار بیشتر خواهد بود.به عنوان مثال برند آنر (Honor) که زیر مجموعه کمپانی هواوی،برند نوبیا (Nubia) که زیر مجموعه کمپانی ZTE ،برند وان پلاس (OnePlus) که زیر مجموعه کمپانی اوپو (OPPO) یا حتی پوکوفون (Pocophone) زیرمجموعه برند شیائومی است.تبدیل شدن به یک برند مستقل،می تواند به آنها کمک کند که به درستی بر روی اهداف شان بدون فکر کردن به قدم بعدی عمل می کنند.

رقابت داخلی بسیار داغ تر خواهد شد.بهترین مثالی که می توان زد مقایسه آنر ۱۰ و هواوی پی ۲۰ است.هر دو گوشی با مشخصات تقریبا ییکسان هستند اما با قیمت های کاملا متفاوت.رقابت داخلی روز به روز باعث پیشرفت و رشد ارزش برند خواهد شد.

ردمی چه کاری برای پیشرفت رقابت بازار خواهد کرد؟

این جایی است که ردمی (Redmi) می تواند باعث سورپرایز شود.آنها مجاز هستند که هرچیزی که به فکرشان می رسد تولید کنند که برای اهدافشان در آینده بسیار خوب خواهد بود.در ابتدا،من فکر نمی کنم که آنها یک گوشی هوشمند بالا رده عرضه کنند به هرحال معتقدم که کیفیت مشخصات فنی محصولات شان بسیار بالا می باشد.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techlector

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.