داک داک گو نتایج نقشه را با استفاده از اپل مپ نمایش می‌دهد

گوگل به واسطه ویژگی های غنی و الگوریتم های خود، موتور جستجوی پیش فرض برای بسیاری از سیستم ها است.به هرحال تعدادی از آنها نیز روش دیگری را انتخاب کرده اند که نمونه آنها موتور جستجوی داک داک گو – DuckDuckGo است که روش حریم خصوصی را در پیش گرفته است.

به هرحال این کمی محدود است مخصوصا در بخش نقشه،اما تغییراتی انجام شده است.این کمپانی اخیرا اعلام کرد که آنها قرار است به زودی از اپل مپ – Apple Map در موتور جستجوی خود استفاده کنند،به این معنی که در این ویژگی زمانی که شما مکانی را جستجو می کنید اطلاعات از سمت اپل مپ برای شما نشان داده می شود.

قبلا در موتور جستجو داک داک گو از سرویس اپن سورس OpenStreetMap استفاده میشد بنابراین این یک تغییر کاملا اساسی برای شروع استفاده از محصولات اپل است.در عین حال این کاملا منطقی است به این دلیل که استفاده از خدمات و محصولات اپل خود به نوعی حفظ حریم خصوصی کاربران است.در واقع DuckDuckGo می گوید که آنها حریم خصوصی شما را بسیار بالا می برند که اطلاعات شخصی شناسایی مانند آدرس IP شما با اپل به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

برای جستجوی محلی، جایی که اطلاعات موقعیت مکانی تقریبی شما توسط مرورگر شما به ما ارسال می شود، ما آن را بلافاصله پس از استفاده نادیده می گیریم و حذف می کنیم. شما زمانی که جستجوهای مربوط به نقشه و آدرس را در داک داک گو انجام می دهید کاملا ناشناس هستید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.