راک استار به دنبال استخدام نیرو برای بازی های آینده است

این روز ها شرکت راک استار فقط در حال گرفقن جوایز مختلف و فروش بازی محبوب Red Dead Redemption 2 سرگرم است، چند مدتی است که این شرکت صنعت بازی سازی دنیا را در دست گرفته و با پرفروش ترین بازی خود یعنی Red Dead Redemption 2 سرگرم است. سوالی که برای ما پیش می آید این است که خالق بازی مشهور GTA در چه حالی است و برای سال آینده چه برنامه ای خواهد داشت. شرکت راک استار به دنبال جذب کارمند در استودیو های مختلف راک استار در سراسر جهان است.

شرکت راک استار در سراسر استودیو های خود در نقاط مختلف جهان به دنبال جذب نیرو برای پیشرفته تر کردن خود و بالا بردن مهارت فنی خود در بازی ها را دارد. طبق گفته خود راک استار به دنبال جذب طراح و ادیت انیمیشن صورت برای واقعی نشان دادند به اشخاص داخل بازی و به دنبال جذب MoCap یعنی حرکت کننده ظبط که این کار باعث می شود که حرکات اشخاص داخلی به صورت واقعی انجام گیرد و حرکات و رفتار آنها بر اساس واقعیت باشد تا گیمر متوجه هیچ فرقی بین بازی و واقعیت نشود. راک استار سعی می کند که بازی های خود را روز به روز پیشرفته تر و با کیفیت تر از کند.

استخدام نیرو برای توسعه بازی های راک استار

آینده نگری شرکت

همانطور که گفته شد شرکت راک استار برای استخدام نیروی خود برای تمامی استودیو های سراسری خود نیاز دارد و به خاطر همین راک استار نیویورک در حال حاضر به دنبال توسعه دهنده صورت و دنبال متخصص نرم افزار MoCap برای استخدام است، در صورتی که استودیوی راک استار تورنتو فقط به توسعه دهنده انیمیشن صورت نیاز دارد و آگهی استخدام این استودیو فقط برای این مهارت می باشد. استودیو راک استار India نیز مثل استودیو نیویورک به دنبال جذب هر دو نیروی گفته شده پرداخته و در آگهی های استخدام خود این مشخصات را ارائه کرده است.

این مطلب هم بخوانید :   بازی Call of Duty: Black Ops 4 پر فروش‌ترین محصول 2018 برای PS4 شد

برای توسعه بازی  Red Dead Redemption شرکت راک استار زمان زیادی را صرف کرد و احتمالا این کار برای بازی کردن در کنسول های نسل آینده به شمار می رود که راک استار برای این بازی در نظر گرفته بود. مدتی است که شرکت راک استار شروع به کار کرده است و در حال حاضر به دنبال جذب نیرو برای خود هستند، به نظر شما کدام بازی را توسعه خواهد و یا یک بازی جدید دیگری را به بازار عرضه خواهد کرد. بازی GTA VI یا Red Dead Redemption 3 را ارائه خواهد داد. باید منتظر ماند و دید که این شرکت چه سیاست هایی را در نظر خواهد گرفت.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع techradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.