فیسبوک در حال کار روی ادغام مسنجر،واتس اپ و اینستاگرام است

فیسبوک اخیرا در حال کار کردن روی ادغام چندین سرویس خود یعنی مسنجر،واتس اپ و اینستاگرام می باشد.آنها با یکدیگر ترکیب نمی شوند و به عملکرد همیشگی خود ادامه می دهند؛اما مالک آنها می خواهد کاربران شان بتوانند با همدیگر در تماس باشند و براحتی برای هم پیام ارسال کنند.

طبق گزارشی از نیویورک تایمز “برای انجام این کار بسیار بزرگ نیاز به صدها نفر از کارمندان خبره فیسبوک است”.آنها نیاز به تغییر نحوه عملکرد برنامه ها در سطوح ابتدایی خود دارند.

هدف مارک زاکربرگ این است که برای هر سه برنامه، رمزگذاری end-to-end را با ادغام برنامه ها در اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ کامل کند.اخیر واتس اپ از رمزگذاری end-to-end برای به صورت پیش فرض مکالمات بین کاربران استفاده کرده است در حالی که در مسجر شما می توانید به طور اختیار این رمزگذاری رو در مکالمات خود استفاده کنید.

در یک بیانیه،فیسبوک می گوید که می خواهد “بهترین پیام رسان را با توجه به تجربه مان بسازیم و مردم می خواهند پیام رسان سریع،ساده،منعطف و مطمئن باشد”.این کمپانی در حال کار بیشتر بر روی رمزگذاری پیام رسان های خود است تا ارتباط مطمئن تری را بین دوستان و خانواده ها برقرار کند.همانطور که شما انتظار دارید،بحث های زیادی وجود دارد و فیسبوک نیز فرآیند طولانی برای بررسی جزئیات این مسئله و انجام آن در پیش دارد.

این مطلب هم بخوانید :   چه کسانی در ایران بیشترین فالور اینستاگرام را دارند؟!
0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.