انتظار می‌رود آیپد های جدید اواسط سال ۲۰۱۹ رونمایی شوند

در اوایل سال ۲۰۱۹،اپل یک آیپد جدید با ویژگی های کمی معرفی کرد.با این حال با توجه به قیمت آن و این واقعیت که با Apple Pencil سازگار بود، خرید آن بسیار وسوسه انگیز بود برای کسانی که نیازی به صرف هزینه زیاد در آیپد پرو نداشتند.

حالا طبق گزارشی از DigiTimes یک مدل جدیدتر این آیپد تازه وارد و همچنین آیپد مینی ۵ انتظار می رود در اواسط سال ۲۰۱۹ معرفی شون.این گزارش هیچ اشاره خاصی مثل تاریخ رونمایی یا مشخصات این دستگاه ها نکرده است،اما خیلی سخت نیست که تصویر کنیم که اپل ممکن است چه تغییراتی در آنها انجام می دهد.

این گزارش همچنین در ادامه آنچه تحلیلگر Ming-Chi در سال گذشته گفته است جایی که او پیشنهاد داده است که اپل می تواند بالاخره آیپد مینی را بروزرسانی کند،در حالی که در گذشته گزارش شده است که اپل می تواند آن را متوقف کند.اپل گاهی اوقات رویدادی برای معرفی محصولات جدید در نیمه اول سال برگزر می کند جایی که آیپد های جدید و کامپیتر مک معرفی می شوند.

این مطلب هم بخوانید :   آیپد پرو نسل جدید اپل؛حاشیه‌های کمتر و سیستم فیس آی‌دی

پس ایده یک آیپد رفرش شده و جدید در نیمه اول ۲۰۱۹ به نظر خیلی تعجب بر انگیز نیست.همچنین یک فرصت عالی برای اپل است که ایرپاور (AirPower) را عرضه کند،این یک دستگاه شارژ بی سیم است که از سال ۲۰۱۷ ساخت آن آغاز شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.