آیپد های جدید اپل بهار معرفی می شوند

شرکت اپل تاکنون محصولات مختلفی را بروزرسانی کرده است و حال گزارش شده کمپانی کوپرتینویی می خواهد برای سال ۲۰۱۹ نیز چندین دستگاه را بروزرسانی کند.

در این بین پیشتر شایعه شد اپل بزودی نسل جدید آیپد مینی و آیپد ۹٫۷ اینچی اقتصادی را معرفی می کند. دو مدل محصولی که اپل آنها را از محصولات برجسته خود دانسته و در این بین ویژگی های مختلفی در نظر گرفته است.

ما انتظار داریم اپل ویژگی های جدیدی برای تبلت های مورد اشاره در نظر گیرد و دیوایس های برجسته ای نسبت به قبل را معرفی کند. تازه‌ ترین گزارش ها نشان می دهند که اپل در نظر دارد بهار ۲۰۱۹ طی رویدادی نسل جدید آیپد مینی و آیپد ۹٫۷ اینچی را معرفی کند.

جزئیات دقیقی در دست نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز پرداخت. در این گزارش آمده که اپل آماده است نسل جدید آیپدهای مورد بحث را طی رویدادی معرفی کند، رویدادی که بهار ۲۰۱۹ برگزار می شود و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

این مطلب هم بخوانید :   آموزش استفاده فیس تایم گروهی در آیفون و آیپد

از آنجایی که تبلت های جدید اپل مدل هایی اقتصادی هستند، کوپرتینویی ها تصمیم گرفتند برخی ویژگی های برجسته از جمله فیس آیدی را در آن تعبیه نکنند. در این بین افراد نباید انتظار داشته باشند، کمپانی اپل برنامه ای برای افزوده ویژگی های بزرگ به نسل جدید آیپد ها داشته باشد. به هر حال جزئیات کافی نیست و نمی توان به شایعات بی اساس پرداخت.

انتظار می رود اپل در بهار امسال علاوه بر دو مدل تبلت محصول سورپرایزی هم داشته باشد تا موجب شگفتی طرفداران شود. پیش بینی شده هر دو تبلت در تابستان ۲۰۱۹ روانه بازار شوند، اگرچه همیشه اپل با معرفی بهار مدتی بعدی به عرضه آنها می پردازد و باید انتظارات را افزایش داد.

گفتنیست آیپد مینی ۵ و آیپد ۹٫۷ اینچی ۲۰۱۹ از جمله محصولات اپل در این رویداد هستند و نباید انتظار دیگری داشت.

0/5 (0 Reviews)
منبع ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.