آنر مجیک ۲ ۳D با دوربین سه بعدی و خنک کننده گرافین معرفی شد

همانطور که وعده داده شده بود،آنر یک نسخه اصلاح شده سخت افزاری برای گوشی مجیک ۲ را منتشر کرده است.این نسخه جدید با نام آنر مجیک ۲ ۳D عرضه شده است و یکی از مشکلات اساسی نسخه اصلی را برطرف کرده است و همچنین دارای دو سنسور عمیق جلوی چهره ۲ مگاپیکسلی می باشد که یکی از آنها کاملا بی فایده است.

با توجه به نام گوشی Magic 2 3D ، این گوشی یکی از سنسورهای ۲ مگاپیکسلی را با یک ساختار کاربردی نور دوربین ۳D یا سه بعدی برای بهبود ویژگی تشخیص چهره و سنسور عمیق جایگزین کرده است.تا حالا هیچ تاییدی در مورد استفاده از این سنسور برای ساختار نور یا زمان پرواز (ToF) صورت نگرفته است اما تصاویر این مورد را تایید می کنند.

به علاوه،این گوشی از یک سیستم خنک کننده بر پایه گرافین برای عملکرد بهتر درون سخت افزار استفاده کرده است.پردازنده این دستگاه Kirin 980 است که ظاهرا عملکرد بسیار بهتری در مقابله با مجیک ۲ دارد.در بخش حافظه ، مجیک ۲ ۳D دارای ۸ گیگ رم و ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی است در حالی که سایر مشخصات آن با نسخه اصلی یکسان می باشد.

این گوشی در حال حاضر در چین با قیمت ۵۷۹۹ CNY یا ۸۶۴ دلار عرضه می شود که اختلاف بسیار زیادی با مدل اصلی دارد.تمام نشانه ها حاکی از آن است که این دستگاه فقط در خانه خود یعنی در چین عرضه می شود و فعلا خبری از بازارهای دیگر نیست.

0/5 (0 Reviews)
لطفا به این مطلب امتیاز دهید !
منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.