اسکوتر های برقی سالانه باعث آسیب هزاران نفر می‌شوند

اسکوتر های برقی یک روش مرسوم برای افرادی است که در اطراف شهر گشت و گذار می کنند،اغلب اوقات سرعتی برابر با ۱۵ مایل در ساعت دارند.استارت هایی هستند که با اجاره دادن این وسایل می توانند درآمد خوبی کسب کنند و برای مشتریان هم هزینه مقرون بصرفه ای دارد.اما گاهی اوقات استفاده از این اسکتور برقی برای کسانی که حرفه ای نیستند یا تازه وارد هستند و از کلاه ایمنی استفاده نمی کنند باعث آسیب های زیادی می شود.

برای درک بهتر این موضوع،وبسایت Consumer Reports اخیرا با ۱۱۰ بیمارستان و ۵ مرکز پزشکی در ۴۷ شهر مختلف که حداقل دارای یک یا دو کمپانی اسکوتر هستند،تماس گرفته است.

از بین آنها، ۶۰ مرکز به این پرسش پاسخ دادند، و ۲۳ مرکز در مجموع گزارش دادند که در سال گذشته ۱۵۴۵ بیمار بر اثر آسیب های مربوط به اسکوتر برقی بستری شده اند.۳۷ مرکز دیگر گفته اند که آنها صدماتی ناشی از اسکوتر نداشته اند و تا کنون هیچ گونه گزارشی در این زمینه نبوده است.

بت روپ،رئیش بخش پزشکی دانشگاه سلامت بلومینگتون ایندیانا،گفته است که اکثر آسیب ها شامل شکستگی بینی و شکاف دو طرف ساعد دست هستند و حتی بعضی از این افراد نیاز به جراحی هم دارند.

این مطلب هم بخوانید :   بزرگترین مجموعه دوچرخه برقی در پاریس شروع به فعالیت می‌کند

حتی بیشتر از آن گزارشات خارج از حوزه مشتریان نشان می دهد که تا کنون ۴ نفر با استفاده از این وسیله فوت کرده اند.آخرین گزارش در Austin Texas رخ داد که یک جوان ۲۱ ساله با استفاده اسکوتر با یک وسیله دیگر برخورد کرد و جان خود را از دست داد.

0/5 (0 Reviews)
منبع techspot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.